Proje Haberleri

Diamond Melek House satışları devam ediyor

Bursa İli, Mudanya İlçesi, Halitpaşa Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmiştir. Söz konusu proje Tugay İnşaat firması tarafından inşa edilmiştir. Diamond Melek House konut projesinde inşaat çalışmaları tamamlanmak üzere olup daire..

tasinmazhaber.com Diamond Melek House satışları devam ediyor

Bursa İli, Mudanya İlçesi, Halitpaşa Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmiştir. Söz konusu proje Tugay İnşaat firması tarafından inşa edilmiştir. Diamond Melek House konut projesinde inşaat çalışmaları tamamlanmak üzere olup daire satışları tüm hızıyla devam etmektedir. Projede yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikler neler?

Bursa konut projesi Halitpaşa Mahallesi’nde yer alan 7 bin 285 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmiştir. Konut projesi 9 konut bloğundan meydana gelmektedir. Konut projesi pek çok noktaya yakın olması ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda proje kapsamındaki daire içleri vestiyer, ebeveyn banyosu, ankastre set, görüntülü diafon gibi özellikler içermektedir.

119 daireden meydana gelen site içerisinde pek çok sosyal olanağa da yer verilmiştir. Projede yüzme havuzu, aquapark, çocuk yüzme havuzu, cafe, kamelya gibi alanlar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra site içerisinde fitness center, çocuk oyun alanı, güvenlik, 7/24 kamera sistemi, açık kapalı otopark gibi olanaklar da sunulmaktadır. Diamond Melek House konut projesinde yaşam başlamak üzere olup üç tip daire seçenekleri yer almaktadır. Bu daire tipleri ise 1+1, 2+1 ve 3+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Ayrıca daireler doğa manzarasına sahip olup çatı dubleksi seçeneği de bulunmaktadır.

Diamond Melek House fiyatları ne kadar?

Bursa konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları dairenin tipine, bulunduğu kata göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden;

77-79 metrekare arası büyüklüklere sahip 1+1 tip daireler 375 bin TL,

Brüt 110-135 metrekare arasında değişen alanlara sahip 2+1 tip daireler 759 bin TL,

3+1, brüt 187-207 metrekare arası büyüklüklere sahip daireler 1 milyon 150 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Ayrıca dairelere konut kredisine uygundur.

Diamond Melek House nerede yer alıyor?

Konut projesi Halitpaşa Mudanya’da konumlandırılmıştır. Proje aynı zamanda sağlık kurumları, eğitim kurumları, ulaşım noktaları gibi yerlere de yakın mesafededir.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0224 444 61 48 ve 0553 196 16 16 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL