Proje Haberleri

Didim Altınkum Yamaç Evleri satışta! Daire seçenekleri neler?

Altınkum Yamaç Evleri Didim bölgesinde hayata geçen yeni projeler arasında bulunmaktadır. Konut projesinin mimarı Has Karaarslan İnşaat şirketidir. Lüks daire seçenekleriyle dikkat çeken bu projedeki konut türleri 2 + 1,..

tasinmazhaber.com Didim Altınkum Yamaç Evleri satışta! Daire seçenekleri neler?

Altınkum Yamaç Evleri Didim bölgesinde hayata geçen yeni projeler arasında bulunmaktadır. Konut projesinin mimarı Has Karaarslan İnşaat şirketidir. Lüks daire seçenekleriyle dikkat çeken bu projedeki konut türleri 2 + 1, 3 + 1 ve 4 + 1 gibi farklı sayıda odalara sahiptir. Radye temel sistemi ile inşa edilen bu konutların hepsi de oldukça sağlamdır. Çeşitli yalıtım özellikleri ise dairelerin konforu açısından önemlidir.

Projedeki dairelerin büyüklükleri ise şöyle olmaktadır:

A – 2 + 1 Odalı daireler

  • Brüt 90 – Net 75 metrekare

B – 3 + 1 Odalı daireler

  • Brüt 140 – Net 125 metrekare
  • Brüt 160 – Net 140 metrekare

C – 4 + 1 Odalı daireler

  • Brüt 180 – Net 165 metrekare

Bu daireler arasından, 2 + 1 odalılar dışındaki hepsi çift banyoya sahiptir. Bununla birlikte 2 + 1 odalı dairelerde tek banyo mevcuttur.

Has Karaarslan İnşaat firmasının bu projesi nasıl bir konuma sahip olmaktadır?

Didim Altınkum Yamaç Evleri adlı projenin konumu sadece adına bakarak da anlaşılabilir. Bu daireler, Aydın – Didim’in Altınkum Mahallesi’nde yükselmektedir. Ayrıca konutlar deniz manzaralıdır ve dolayısla Didim Limanı çok kısa mesafededir. Pehlivanoğlu Market, Şok, A 101, BİM ve Migros şubeleri de çok yakındadır.

Yamaç Evleri Didim satılık daire fiyatları ne kadardır? Bu konutlar krediye uygun mudur?

Yamaç Evleri Didim satılık daire seçenekleri arasındaki en lüks daireler arasındadır. Bundan dolayı fiyat aralıkları, Aydın – Didim’de yükselen diğer pek çok konutun fiyatına göre daha yüksektir. Hem kredili alıma hem de takas yöntemine uygun olan daireler, şu fiyatlar ile piyasaya çıkmıştır:

A – 2 + 1 Odalı daireler: 850.000 TL

B – 3 + 1 Odalı daireler: 1.500.000 – 1.750.000 TL

C – 4 + 1 Odalı daireler: 1.850.000 TL

Ayrıca Didim Altınkum Yamaç Evleri hakkında detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz: 0534 548 35 65

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL