Proje Haberleri

Dimora City Bursa satışları devam ediyor

Dimora City Bursa projesi alıcıların satışına sunuldu. Bursa’nın en bilinen ve sevilen yerleşim yerlerinden birisi olan Ataevler çevresinde Beydağ&İnt. yapı firması tarafından inşa edilmeye başlanmış bir projedir. 19 bin 212..

tasinmazhaber.com Dimora City Bursa satışları devam ediyor

Dimora City Bursa projesi alıcıların satışına sunuldu. Bursa’nın en bilinen ve sevilen yerleşim yerlerinden birisi olan Ataevler çevresinde Beydağ&İnt. yapı firması tarafından inşa edilmeye başlanmış bir projedir. 19 bin 212 metrekarelik  bir alanı kapsayan proje şık görünümü ile halka sunulmuştur.

Projede site içerisinde toplamda 11 adet blok bulunmaktadır. Bu blokların her biri 10 katlı tasarlanmıştır.  Daireler 2+1 ve 3+1 şeklinde yapılmıştır. 3 tip 2+1 daire vardır. Ayrıca tek tip 3+1 daire olarak da tasarlanmıştır. 2+1 tip dairelerin alanları net 103, 113 ve 117 metrekare olarak tasarlanmıştır. 3+1 tip dairenin alanları ise brüt 160 metrekare, net alanı ise 118 metrekaredir.

Dimora City Bursa proje özellikleri

Dairelerdeki sıcak su ve ısı merkezi sitem ile yönetilmektedir. Dairelerin yerden ısıtma özelliği de bulunmaktadır. Ebeveyn banyosu dairelerde aradığımız olmazsa olmaz özelliklerden birisi diyebiliriz. Bu proje alıcılara ebeveyn banyo imkanını sağlamaktadır. Güzel kombinler yapabileceğiniz ve istediğiniz şekilde dekore edebileceğiniz giyinme odaları da bulunmaktadır. Dairelerde portmanto ve ankastre set özellikleri de kullanışa sunulmaktadır. Asansör, ses yalıtımı, jeneratör, kapalı garaj özelliklerinin yanı sıra doğa ve şehir manzarası bulunmaktadır.

Evimizdeki sıkça kullandığımız makineler mesela, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve bulaşık makinesi vb. makinelerimizin açıkta durması maalesef çok da hoş bir görünüm ortaya koymuyor. Ama bu proje daire sahiplerine bu makinelerini koyabilecekleri, daha hoş bir görünüm sağlayabilecekleri dolap özelliği sunmaktadır.

Site içerisinde yüzme havuzu, çocuklar için park  ve yetişkinler için spor salonu da bulunmaktadır. Sitenin bulunduğu konum itibariyle de ulaşımda kolaylık sağlanmıştır. Proje ayrıca ihtiyacınız olan her yere yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Sitenin içerisinde bulunan her daireye bir şahsi araç olacak şekilde kapalı otoparkı ve kapalı garajları mevcuttur. 7/24 açık ve kayıtta bulunan kamera sisteminin yanı sıra site güvenlikleri de bulunmaktadır.

Dimora City Bursa fiyatları ne kadar?

Daire fiyatları dairenin bulunduğu kat, metrekaresi ve oda sayısına  göre de değişebilmektedir. 2+1 ve brüt 145 metrekare bir dairenin fiyatı 799.000 TL olarak satışa sunulmaktadır. 3+1 ve brüt 160 metrekarelik alana sahip bir dairenin satışa sunulduğu fiyat ise 949.000 TL’dir. Bu daire fiyatlarının yanı sıra birçok daire içerisinde sizin aradığınız özelliklere ne uygun büyüklükte, konumda ve fiyatta olanı tercih edebilirsiniz.

Daireler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için firmanın satış ofisine gidebilirsiniz. Ayrıca Beydağ&İnt. Yapı firmasının satış ofisi Aqua Park karşısında bulunan Dimora City Bursa projesinin yapıldığı alan içerisindeki örnek dairede yer almaktadır.  Firmaya aşağıdaki telefon bilgileri ile ulaşabilirsiniz.

Beydağ İnşaat

0 (542) 742 84 38

Diğer proje haberleri için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL