Proje Haberleri

Dirik City için yaşam başladı

İstanbul şehrine bağlı bulunan Silivri ilçesinde Dirik City projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Nassa İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede..

tasinmazhaber.com Dirik City için yaşam başladı

İstanbul şehrine bağlı bulunan Silivri ilçesinde Dirik City projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Nassa İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar altı katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 50 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Dirik City projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 147 metrekare ile 168 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Dirik City projesindeki 2+1 konutlar 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 460 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yeni Mahallesi’nde inşa edildi. Dirik City projesi Gün Sokak’ta yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL