Doğuşkent Bursa’da yükseldi

Bursa şehrinin Nilüfer ilçesinde Doğuşkent projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ergünkent İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar on üç katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Doğuşkent projesi bünyesinde 196 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Konak Mahallesi’nde inşa edildi. Doğuşkent projesi Merkez Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Doğuşkent projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri aynı şekilde iki farklı plandan oluşuyor. Konutlar 67 metrekare ile 161 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Doğuşkent projesindeki 1+1 konutlar 425 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 620 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Bir Cevap Yazın