Doruk Towers nerede

Ordu ilinin Fatsa ilçesinde Doruk Towers projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Serdarlar İnşaat imzası ile yaşama kazandırılıyor. Projede çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje üç konut bloğundan meydana geliyor. Projede yer alan üç konut bloğu on altı katlı olacak şekilde tasarlandı. Bahsi geçen proje bünyesinde 30 adet satılık konut barındıracak şekilde alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede?

Projede bulunan konutlar Ordu ilinin Fatsa ilçesinde, Dolunay Mahallesi’nde konumlandırılmış durumda. Cadde üzerindeki lokasyonu ile dikkat çeken proje, deniz manzarasına sahip olarak inşa ediliyor. Projenin çevresinde deniz manzarasının yanı sıra birçok peyzaj alanı da yer alıyor. Projede yer alan konutlar toplamda 6 bin 529 metrekarelik arsa alanında yükseliyor.

Projede bulunan konutların özellikleri neler?

Doruk Towers projesinde yer alan daireler tek bir plandan meydana geliyor. Bahsi geçen konutların tümü 4+1 daire tipinde inşa ediliyor. Projede yer alan 4+1 dairelerin büyüklükleri ise 200 metrekare olarak tasarlanmış durumda. Bahsi geçen konutların tümü deprem yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor. Projede bulunan konutlarda merkezi ısıtma sistemi kullanılıyor. Açık ve kapalı otopark hizmeti de site özellikleri içerisinde yer alıyor.

Doruk Towers projesinde bulunan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan konutlar tek bir plandan meydana geliyor olsa da bloklar arasında değişik fiyatlandırmalar mevcut. Böylelikle projede yer alan 4+1 konutlar iki farklı fiyattan başlayarak alıcılarına sunuluyor. Doruk Towers projesinde yer alan 4+1 tipteki konutlar 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Bahsi geçen projedeki 4+1 konutların bir kısmı ise 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Oyun parkı, fitness merkezi, spor alanları ve sosyal alanlar gibi aktivite alanları da Doruk Towers projesinde mevcut.

Konutların alıcılarına 2020 yılında teslime dilmesi planlanıyor.

Telefon: 0 532 478 62 60

 

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın