Proje Haberleri

Duru Beytepe satışları devam ediyor

Duru Beytepe projesindeki evler geniş odaları ve özellikleri ile sizlere sunulmaktadır. Konut projesi Ankara ilinin Çankaya ilçesinde Ahlatıbel Mahallesi’nde yer almaktadır. Söz konusu proje Duru Beytepe firması tarafından hayata geçirilmektedir…

tasinmazhaber.com Duru Beytepe satışları devam ediyor

Duru Beytepe projesindeki evler geniş odaları ve özellikleri ile sizlere sunulmaktadır. Konut projesi Ankara ilinin Çankaya ilçesinde Ahlatıbel Mahallesi’nde yer almaktadır. Söz konusu proje Duru Beytepe firması tarafından hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda bu proje özellikleri ve konumu ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda sizler de bu projeyi daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış özellikleri hakkında

Birçok tipte evler sizlere sunulmaktadır. Sizler bu projeyi detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz. 47.276 metrekarelik arazi üzerine kurulan bu evlerin daire modelleri 2+1’den 5+1’e, bahçe dublexsinden Loft Çatı Dublexsine kadar seçenek sunmaktadır. Aynı zamanda bu evin toplamda 2 adet banyosu vardır. Seramik zemine sahip bu evler büyük ve geniştir. Spot aydınlatması bulunan bu ev modern bir görünüme sahiptir. Çelik kapısı olan bu evler şık bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda parke zemini de mevcuttur.

Konut projesinde asansör de yer almaktadır. Bu konut projesinin etrafında vakit geçireceğiniz birçok sosyal alan yer almaktadır. Evin dış cephesinde ses ve ısı yalıtımı mevcuttur. Aynı zamanda otoparkta bulunmaktadır. Kamera sistemi ile bu konut projesi 7/24 güvenlik ile korunmaktadır.

 Duru Beytepe konumu hakkında

Bu projedeki evlerin konumu sizlere oldukça avantaj sağlayabilmektedir. Konumu dolayısı ile güneş alan bu evler oldukça ilgi çekmektedir. Aynı zamanda markete de oldukça yakın mesafededir. Aynı zamanda popüler bir yerde olan bu evleri sizler inceleyebilirsiniz. Ayrıca ulaşım olanağı bakımından otobüs ve dolmuşlara yakın mesafedir. Bu şekilde konumu hakkında bilgi verilebilir.

Duru Beytepe fiyat bilgisi

Bu konut projesindeki ev geniş ve konforludur. Birçok özelliği ile dikkat çekmektedir.

Konut projesinde yer alan bu evler brüt 154 metrekare, net olarak 112 metrekare şeklinde 2+1 olarak tasarlanmıştır. Bu ev yaklaşık olarak 1 milyon 350 bin 903 liradır.

Brüt 159 metrekare, net 116 metrekare olan 2+1 tip evler ise 1 milyon 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Konut projesinde brüt 231 metrekare, net 171 metrekare olarak 4 +1 evler tasarlanmıştır. Bu evler 2 milyon 89 bin 795 liradan satışa sunulmaktadır.

Brüt 256 metrekare, net 183 metrekare olarak tasarlanmış 4+1 evler 2 milyon 750 bin liradan satışa sunulmaktadır.

Ayrıca brüt 337 metrekare, net 260 metrekare olarak tasarlanmış 5+1 evler 3 milyon 170 bin 269 liradan satışa sunulmaktadır.

Brüt 348 metrekare, net 253 metrekare olarak tasarlanmış 5+1 evler 3 milyon 921 bin 711 liradan satışa sunulmaktadır.

Aynı zamanda brüt 485 metrekare, net 394 metrekare olarak tasarlanmış 6+1 evler 4 milyon 500 bin liradan satışa sunulmaktadır.

Duru Beytepe projesi hakkında daha fazla bilgi almak için 0 (534) 823 80 77 numaralı telefonu aramanız mümkündür.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL