Düşler Vadisi Beykoz’da yükseliyor

İstanbul iline bağlı olan Beykoz ilçesinde Düşler Vadisi Riva İstanbul projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Yılmaz İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede satışlar da aynı hızla devam etmekte. Söz konusu olan projedeki konutlar birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor. Tüm konutlarını villa olarak alıcılarına sunan proje birçok açıdan ilgi görüyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde barındırdığı konforlu konutları sayesinde aile yaşamına da hitap ediyor. Düşler Vadisi Riva projesi bünyesinde 509 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan villalar üç katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Düşler Vadisi Riva projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1’den 5+1’e kadar farklılık gösterecek daire tiplerinde inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 153 metrekare ile 441 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar eşsiz konumu ile de ilgi görüyor. Düşler Vadisi Riva projesindeki villalar Riva Mahallesi’nde konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Projede bulunan 2+1 konutlar 1 milyon 91 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Düşler Vadisi Riva projesinde bulunan 3+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 270 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 4+1 daireler de 2 milyon 363 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan konutlardan 5+1 olanlar ise 4 milyon 505 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarılmış durumda.

Bahsi geçen projede yer alan konutların alıcılarına 2021 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın