Toki Haberleri

Edirne Lalapaşa Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Edirne İli, Lalapaşa İlçesi, Merkez Mahallesi’nde Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında hayata geçirilen Edirne Lalapaşa Toki..

tasinmazhaber.com Edirne Lalapaşa Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Edirne İli, Lalapaşa İlçesi, Merkez Mahallesi’nde Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında hayata geçirilen Edirne Lalapaşa Toki Konutları projesinde Konut Belirleme Kurası çekilişi gerçekleştirildi. Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan projedeki konutların kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Edirne Lalapaşa Toki kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Edirne İli, Lalapaşa İlçesi, Merkez Mahallesi’nde hayata geçirilen Edirne Lalapaşa 90 Konut projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekilmeye başlandı. Kura çekilişi 11 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 11:00’de başladı. Hayata geçirilen toplu konut projesi  2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana geliyor. Proje ile ilgili başvurular 16 Aralık 2019 ile 15 Ocak 2020 tarihleri arasında yapılmıştı.

100 bin sosyal konut projesi kapsamında hayata geçirilen Edirne’deki projede başvuru bedeli düşüldükten sonra yüzde 10 peşinat ödeniyor. Kalan tutarın tamamı ise aylık yüzde 0.49 faiz oranı ve 240 ay vade ile sabit taksit ile ödeme yaparak daire sahibi olunabiliyor.

Edirne Lalapaşa Toki kura sonuçları

Toplam 90 adet daireden meydana gelen projedeki  adet dairenin kura çekilişi gerçekleştirildi. Edirne İli, Lalapaşa İlçesi, Merkez Mahallesi’nde hayata geçirilen projede kura çekilişi yapılacak olan dairelerin 63 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana geliyor. Çekilişi yapılan dairelerin 27 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana geliyor.

Edirne Lalapaşa Toki Konutları projesinde kura çekilişi 11 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 11:00’de başladı. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi için tıklayınız.

Edirne Lalapaşa Toki kura sonuçları

Hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura çekişini izlemek için tıklayınız…

Edirne İli, Lalapaşa İlçesi, Merkez Mahallesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL