Proje Haberleri

Ege Birlik Dört Mevsim Termal Konakları satışta

Ege Birlik Dört Mevsim Termal Konakları projesi Ege Birlik İnşaat A.Ş. firması tarafından hayata geçiriliyor. Site Aydın ili, Kuşadası İlçesi, Davutlar Mahallesi’nde yer alıyor. Bloklardan biri olan A-2 Blokta yer..

tasinmazhaber.com Ege Birlik Dört Mevsim Termal Konakları satışta

Ege Birlik Dört Mevsim Termal Konakları projesi Ege Birlik İnşaat A.Ş. firması tarafından hayata geçiriliyor. Site Aydın ili, Kuşadası İlçesi, Davutlar Mahallesi’nde yer alıyor. Bloklardan biri olan A-2 Blokta yer alan 3+1 tip konutlar satışa sunuldu. Peki bu blokta daire fiyatları ne kadar? Fiyat bilgilerine haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

Söz konusu proje 4 katlı 6 adet konut bloğu ve villalardan meydana geliyor. 4 katlı bloklardan zemin katlarında ticari üniteler, normal katlarda ise daireler yer alıyor. Bu konut bloklarından toplam 60 adet konut bulunuyor. Bunların dışında iki katlı olarak tasarlanan toplam 125 adet villa bulunuyor.

Site içerisinde 2+1 ve 3+1 tip dairler ile 3+1 ikiz dubleks villalar yer alıyor. Ege Birlik 4 Mevsim Termal Konakları projesinde iki katlı 3+1 ikiz dubleks villalar brüt 130, net ise 100 metrekare büyüklüğe sahip. Konut bloklarında ise 24 adet net 80 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 tip daireler bulunuyor. Ayrıca 36 adet net 95 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 tip daireler bulunuyor.

Ege Birlik Dört Mevsim Termal Konakları fiyatları ne kadar?

Projedeki konut bloklarında yer alan brüt 105 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 tip daireler 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Termal konut projesindeki villalarda yer alan brüt 140 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 ikiz dubleks villalar ise 1 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Güzelçamlı Milli Park yolu üzerinde Termal sıcak su kaplıca bölgesinde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilen proje firmanın son 10 yılda hayata geçirdiği 12. projesidir. Peki proje ne zaman teslim edilecek?

Ege Birlik Dört Mevsim Termal Konakları teslim tarihi

2020 yılı Haziran ayı içerisinde inşasına başlanan termal konut projesinin 2021 yılı Aralık ayı içerisinde tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Diğer projeler ile bu termal konut projesi arasındaki en önemli özellik bu projeye J-845 termal kuyudan çift hat ile getirilen termal özellikli sıcak suyun olması. Termal projede kapalı yüzme havuzu, ayrıca 16 adet açık yüzme havuzu bulunuyor. Bunların dışında güvenlik, sosyal alanlar, açık otopark, kapalı otopark gibi alanlar da mevcut.

Davutlar – Güzelçamlı yoluna 1 km mesafede yer alan proje Sevgi plajına 2 km, Dilek yarımadası Millipark’a 5 km mesafede yer alıyor.

Proje hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için 0530 828 55 25 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL