Proje Haberleri

Ekşioğlu Demirkapı Konakları’nda konforlu yaşam

Sakarya iline bağlı bulunan Adapazarı ilçesinde Ekşioğlu Demirkapı Konakları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ekşioğlu İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu..

tasinmazhaber.com Ekşioğlu Demirkapı Konakları’nda konforlu yaşam

Sakarya iline bağlı bulunan Adapazarı ilçesinde Ekşioğlu Demirkapı Konakları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ekşioğlu İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar üç katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Ekşioğlu Demirkapı Konakları projesi bünyesinde 88 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projedeki konutlar alıcılarına konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Çevreyolu Mahallesi’nde inşa edildi. Ekşioğlu Demirkapı Konakları projesi Tekeler Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Ekşioğlu Demirkapı Konakları projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 95 metrekare ile 126 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Ekşioğlu Demirkapı Konakları projesindeki 2+1 konutlar 430 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 480 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL