Proje Haberleri

Ekşioğlu Severler Apartmanı hemen teslim

Akdeniz bölgesinin gözde illerinden biri olan Antalya ilinin Kepez ilçesinde Ekşioğlu Severler Apartmanı projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Ekşioğlu İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi..

tasinmazhaber.com Ekşioğlu Severler Apartmanı hemen teslim

Akdeniz bölgesinin gözde illerinden biri olan Antalya ilinin Kepez ilçesinde Ekşioğlu Severler Apartmanı projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Ekşioğlu İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar birbirinden bağımsız bloklarda inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçirildi. Ekşioğlu Severler Apartmanı projesi bünyesinde 28 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Ekşioğlu Severler Apartmanı projesi Gazi Bulvarı’nda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Ekşioğlu Severler Apartmanı projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 90 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Bahsi geçen projede dairelerin yanı sıra ticari konutlar da yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Ekşioğlu Severler Apartmanı projesindeki 2+1 konutların fiyatları 275 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen projedeki en düşük ticari konut fiyatı ise 375 bin TL olarak belirlendi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0 242 259 3558

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL