Elit Life Aksaray fiyat

Aksaray şehrinin merkez bölgesinde Elit Life Aksaray projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Yükselin İnşaat imzası ile inşa edildi. Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje bulunduğu bölgede bu yönü ile dikkat çekiyor. Çalışmaları tamamlanan projede yer alan konutlar, diğer konut projelerinden bir adım daha öne çıkıyor. Proje bu sayede zaman sıkıntısı yaşayan veya beklemek istemeyen alıcıların ilgisini görüyor.

Modern bir mimari anlayış benimseyen proje üç konut bloğundan meydana geldi. Bahsi geçen konut blokları beş katlı olacak şekilde yaşama kazandırıldı. Elit Life Aksaray projesi bünyesinde 40 adet konuta yer verecek şekilde inşa edildi.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar tek bir daire tipinden meydana gelecek şekilde tasarlandı. Elit Life Aksaray projesinde bulunan dairelerin tümü 3+1 konut tipinde inşa edildi. Bahsi geçen projede yer alan konutların büyüklükleri de daire tiplerine uygun olarak tek bir plandan oluşuyor. Projede yer alan 3+1 konutların büyüklükleri 150 metrekare olarak belirlendi.

Projede yer alan konutlar deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edildi. Balkonu bulunan konutların yer aldığı bloklarda asansör bulunuyor. Site sakinleri için açık ve kapalı otopark hizmeti de sunuluyor. Projede jeneratör de mevcut.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Elit Life Aksaray projesinde yer alan konutlar Aksaray ilinin merkezinde yükseldi. Bu sayede ulaşım sıkıntısını ortadan kaldırmayı hedefleyen proje Zincirli Mahallesi’nde yer alıyor. Bahsi geçen proje Belediye Caddesi’nde inşa edildi.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar daire tipi ve konut büyüklüğünde olduğu gibi bir tek seçenekten başlıyor. Elit Life Aksaray projesinde konutların brüt metrekare fiyatları 2 bin 333 TL olarak belirlendi. Projedeki 3+1 konutların fiyatları 350 bin TL’den başlıyor.

Konutlar hemen teslim durumunda.

Telefon: 0 532 219 59 57

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın