Proje Haberleri

Elit Park Emirdağ satışları başladı

Elit Park Emirdağ projesi modern yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Afyonkarahisar’ın Emirdağ İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Altıpolat İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir.  Site içerisinde 3..

tasinmazhaber.com Elit Park Emirdağ satışları başladı

Elit Park Emirdağ projesi modern yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Afyonkarahisar’ın Emirdağ İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Altıpolat İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir.  Site içerisinde 3 blok ve 6 kattan oluşan daireler bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde 3 blok ve 6 kattan oluşan daireler bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 125 metrekaredir. 2 artı 1 dairelerin net büyüklüğü ise 112 metrekare olmaktadır. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 145 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü ise 138 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Ayrıca kapalı yüzme havuzu, bekleme salonu ve fitness salonu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kadın ve erkek için özel Türk hamamı, soyunma odaları ve tuvalet alanları bulunmaktadır. Konutlarda ısıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca dairelerde 2 adet banyo yer almaktadır.

Elit Park Emirdağ nerede yer alıyor?

Emirdağ konut projesi Afyonkarahisar’ın Emirdağ İlçesi Yeni Mahalle’de yer almaktadır.

Elit Park Emirdağ fiyatları ne kadar?

Elit Park Emirdağ projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 125 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 500 bin TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 145 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 650 bin TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (272) 442 40 50 veya 0 (539) 762 03 16 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL