Kampanyalar

Elite Concept’ten Sevgililer Günü’ne özel kampanya

İstanbul şehrine bağlı bulunan Kadıköy ilçesinde Elite Concept projesi hayata geçirildi. Söz konusu proje Şua İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Bahsi geçen proje hemen teslim durumundaki konutları sayesinde zaman sıkıntısı..

tasinmazhaber.com Elite Concept’ten Sevgililer Günü’ne özel kampanya

İstanbul şehrine bağlı bulunan Kadıköy ilçesinde Elite Concept projesi hayata geçirildi. Söz konusu proje Şua İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Bahsi geçen proje hemen teslim durumundaki konutları sayesinde zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış vaziyette.

Projede yer alan üç blok yirmi dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Elite Concept projesi bünyesinde 785 adet konut, 26 adet de ticari ünite barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Elite Concept projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 64 metrekare ile 169 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projedeki Sevgililer Günü özel kampanyası nedir?

Elite Concept projesinde Sevgililer Günü’ne özel olarak yeni evlenecek veya evini yenilemek isteyen çiftler için bir kampanya başlatıldı. Şua İnşaat’ın başlattığı kampanya 14 Şubat – 29 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak. Söz konusu olan kampanyaya göre 14 + 14 olmak üzere yüzde 28 indirim sağlanıyor. Buna ek olarak da 36 ay sıfır faiz ve 0,69 banka faiz oranı ile birlikte 120 ay ile 180 ay arasında taksitlendirme mümkün. Proje kapsamında kişiye özel ödeme planları da mevcut.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Elite Concept projesindeki 1+1 konutlar 637 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 965 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 1 milyon 530 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutlar hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL