Proje Haberleri

Elmar Towers Çankaya’da yükseldi

Ankara’ya bağlı bulunan Çankaya ilçesinde Elmar Towers projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Elmar Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok..

tasinmazhaber.com Elmar Towers Çankaya’da yükseldi

Ankara’ya bağlı bulunan Çankaya ilçesinde Elmar Towers projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Elmar Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar elli bir katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 804 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Elmar Towers projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 47 metrekare ile 125 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yaşamkent Mahallesi’nde inşa edildi. Elmar Towers projesi Başkent Üniversites’nin karşısında yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Elmar Towers projesindeki 1+1 konutlar 320 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 739 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL