Proje Haberleri

Emay Malkoçoğlu satışa sunuldu

Konut projesi Emay Group İnşaat firması tarafından İstanbul ili, Sultangazi ilçesi, Malkoçoğlu mahallesinde hayata geçirilmektedir. Emay Malkoçoğlu projesinde inşaat çalışmaları ve daire satışları devam etmektedir. Projede daireler inşaat firması tarafından..

tasinmazhaber.com Emay Malkoçoğlu satışa sunuldu

Konut projesi Emay Group İnşaat firması tarafından İstanbul ili, Sultangazi ilçesi, Malkoçoğlu mahallesinde hayata geçirilmektedir. Emay Malkoçoğlu projesinde inşaat çalışmaları ve daire satışları devam etmektedir. Projede daireler inşaat firması tarafından satışa sunuluyor. Emay Malkoçoğlu fiyat listesi detaylarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

Proje tek konut bloğundan meydana gelmektedir. Konut bloğu toplam 10 adet daireden oluşmaktadır. 2021- 2022 deprem yönetmeliğine uygun iskanlı dairelerin içerisinde ankastre set, asansör, görüntülü diafon, ısı yalıtım, ses yalıtım gibi özellikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda daire içlerinde led asma tavan, cam balkon, barbekü ve portmanto da bulunmaktadır.

Proje henüz tanıtım aşamasında olup daireler lansmana özel fırsatlarla satışa sunulmaktadır. Site içerisinde açık otopark ve daha pek çok sosyal donatıya yer verilmesi planlanmaktadır. Ayrıca daireler 2+1 ve 4+2 olmak üzere iki tipte tasarlanmıştır. 2+1 tip dairelerin büyüklükleri brüt 75 metrekare ile 105 metrekare arasında değişmektedir.

Emay Malkoçoğlu fiyat listesi

Projede yer alan dairelerin fiyatları dairenin tipine, büyüklüğüne ve dairenin bulunduğu kata göre değişiklik göstermektedir. Konut projesinde yer alan satılık dairelere 375 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Projede satışları devam eden;

Bahçe katı 75 metrekare 2+1 tip daireler 375 bin TL,

80 metrekare bahçe katı 2+1 tip daireler 400 bin TL,

Yüksek giriş 85 metrekare 2+1 daireler 570 bin TL,

90 metrekare yüksek giriş 2+1 daireler 600 bin TL,

1.KAT 100 metrekare 2+1 daireler 750 bin TL,

105 metrekare 1.KAT 2+1 daireler 775 bin TL,

100 metrekare 2.KAT 2+1 daireler 790 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Ayrıca proje bitimine dek 0 faiz ile ödeme fırsatı sunulmaktadır. Bunun yanı sıra %50 peşin, %50 elden senetle ödeme fırsatı, araç ve daire takas fırsatı da yapılmaktadır.

Proje nerede yer alıyor?

Proje Sultangazi, Malkoçoğlu Mahallesinde konumlandırılmıştır. Aynı zamanda proje günlük yaşamda ihtiyaç duyulan pek çok noktaya da yakın mesafede yer almaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0212 650 70 50 ve 0549 510 36 29 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL