Emlak Konut bahar kampanyası başlattı

Emlak Konut’tan daha önce daire satın alanlar için Emlak Konut GYO bahar kampanyası başlattı. Kampanya ya göre 30 Haziran 2017 tarihinden önce Emlak Konut’tan daire veya dükkan satın alanlar ve ödemesi halen devam edenler için kampanya başlattı. Yüzde 0,98 den başlayan kredi faiz oranları ile borç kapama kampanyasından anlaşmalı bankalardan kredi kullanarak yararlanılabilir. Anlaşmalı bankalar ise şunlar; Halk Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıflar Bankası, İş Bankası ve Garanti Bankası.

Borçlarının tamamını ödemesi durumunda, TÜFE’li, vade farklı ya da vade farksız bağımsız bölüm satın alan alıcıların, kampanya dönemindeki taksit ödemesi yapıldıktan sonra borç bakiyesinin (vadesi geçmiş borçlar dahil) tamamının nakit ödenmesi durumunda belirlenen oranlar üzerinden indirim uygulanacaktır.

Borçlarının bir kısmının ödenmesi durumunda, TÜFE’li, vade farklı ya da vade farksız bağımsız bölüm satın alan alıcıların, kampanya dönemindeki taksit ödemesi yapıldıktan sonra borç bakiyesinin (vadesi geçmiş borçlar dahil) %75 %50 ve %25’nin kapatılması durumunda belirlenen oranlar üzerinden indirim yapılacak, kalan tutar ise sözleşmede belirtilen aynı koşullarla, kalan taksit sayısı kadar yeniden yapılandırılacaktır.

TÜFE’li satış koşulu ile bağımsız bölüm satın alan alıcılar, talep etmeleri halinde ödeme planları aylık % 0,50 vade farkı ile sabit ödeme şeklinde revize edilecektir.

Taksit ödemesi teslimde başlayan alıcıların ödemelerinin revize edilmesi durumunda aylık taksit ödemeleri hemen başlatılacaktır.

TÜFE’li veya vadeli satış koşulu ile bağımsız bölüm alan alıcıların (%75 %50 ve %25’inin kapatılması durumunda) aynı satış koşulunda kalmayı istemesi halinde varsa ara ödemelerinin taksitlere eşit şekilde dağıtılacaktır.

Borcunu kısmi ya da tamamen kapatacak olan alıcıların site yönetimine ait ödenmemiş olan aidat, sigorta, emlak vergisi vb. borçlarını kapatması gerekmektedir.

Alıcılar, kampanyaya katılım tarihi itibarıyla kalan vade sayısı dikkate alınarak vade aralığına göre gruplandırılacaktır. Kampanya 18.04.2018 ile 31.05.2018 tarihleri arasında uygulanacaktır.

Aşağıdaki listede kampanyaya dahil olan projeler yer almakta olup bu liste dışında bulunan projeler kampanyaya dahil değildir.

KAMPANYA YA DAHİL OLAN PROJELER

1STANBUL
AĞAOĞLU MY WORLD
AĞAOĞLU MY WORLD EUROPE
ALEMDAĞ EMLAK KONUTLARI
ATASEHIR TICARI ÜNITELER
AVRUPARK
AYAZMA EMLAK KONUTLARI
BAHÇEKENT EMLAK KONUTLARI 1 – 1
BAHÇEKENT EMLAK KONUTLARI 1 – 2
BAHÇEKENT EMLAK KONUTLARI 1 – 3
BAHÇEKENT FLORA
BULVAR İSTANBUL
BURGAZKENT
DREAMCITY ÇERKEZKÖY
DUMANKAYA MIKS
EMLAK KONUT BAŞAKŞEHİR EVLERİ 1-1
EMLAK KONUT BAŞAKŞEHİR EVLERİ 1-2
EMLAK KONUT BAŞAKŞEHİR EVLERİ 1-3
EMLAK KONUT BAŞAKŞEHİR EVLERİ 1-4
EMLAK KONUT BAŞAKŞEHİR EVLERİ 2. ETAP
EMLAK KONUT ISPARTAKULE EVLERİ
EMLAK KONUT ISPARTAKULE EVLERİ – 2
EMLAK KONUT MAVİŞEHİR EVLERİ
EMLAK KONUT PELİKAN SİTESİ
ERGENE VADİSİ
ETİMESGUT TİCARİ ÜNİTELER
EVORA İSTANBUL 1.BÖLGE
EVORA İSTANBUL 2.BÖLGE
EVVEL İSTANBUL
GEBZE EMLAK KONUTLARI 1
GEBZE EMLAK KONUTLARI 2
GEBZE SOSYAL TESIS
KENT PLUS MİMARSİNAN
KÖRFEZKENT 1
KÖRFEZKENT 2
KÖRFEZKENT 3. ETAP
KÖRFEZKENT 4.ETAP
MİSSTANBUL EVLERİ
MY TOWERLAND
NİDAKULE ATAŞEHİR
NOVUS RESİDENCE
PARKYAŞAM MAVİŞEHİR
SARPHAN FİNANSPARK
SELİMPAŞA EMLAK KONUTLARI
SOYAK MAVİŞEHİR
SOYAK PARK APARTS
SPRADON QUARTZ
STÜDYO 24
SULTANBEYLİ EMLAK KONUTLARI
ŞEHRİZAR KONAKLARI
TUZLA EMLAK KONUTLARI 1
TUZLA EMLAK KONUTLARI 2
UNİKONUT
YILDIZKENT 2
YILDIZKENT 3

Tel: 444 36 55

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın