Proje Haberleri

Emlak Konut Florya Evleri yer teslimi yapıldı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesi ile İstanbul Avrupa Yakası, Bakırköy İlçesi, Şevketiye Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Emlak Konut Florya Evleri projesinde yer teslimi yapıldı. İstanbul Bakırköy Şevketiye Florya Konut..

tasinmazhaber.com Emlak Konut Florya Evleri yer teslimi yapıldı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesi ile İstanbul Avrupa Yakası, Bakırköy İlçesi, Şevketiye Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Emlak Konut Florya Evleri projesinde yer teslimi yapıldı.

İstanbul Bakırköy Şevketiye Florya Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi adı ile ihalesi 10 Eylül 2020 tarihinde yapılan projenin yer teslimi de yapılmış oldu. Projenin yer teslimi 05 Ekim 2020 tarihinde Pazartesi günü yapıldı. İhaleyi kazanan yüklenici firma olan Mustafa Ekşi İnş. Tur. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’ne 05 Ekim 202 tarihinde yer teslimi yapıldı.

Konu ile ilgili Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı KAP’a bildirimde bulundu. KAP’a yapılan bildirimde;

“Şirketimiz projelerinden olan İstanbul Bakırköy Şevketiye Florya Konut Ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi’nin yer teslimi, yüklenici Mustafa Ekşi İnş. Tur. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’ne 05.10.2020 Pazartesi günü yapılmıştır.” denildi.

Emlak Konut Florya Evleri hakkında

Şükrü Balcı Polis Merkezi arsası alanı üzerinde hayata geçirilecek olan Emlak Konut Florya Evleri projesinde 60 adet villa, 182 adet daire yer alıyor. Projede villa ve dairelerin dışında ayrıca 12 adet ticari ünite de yer alıyor.

Emlak Konut Florya Evleri projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 tip normal daireler yer alıyor. Projede ayrıca bodrum kat+ zenim kat+ 1. normal katlı 5 farklı tipte villa seçeneğine yer veriliyor.

Projedeki 2+1 daireler ortalama yaklaşık 160 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. 3+1 daireler ortalama yaklaşık 200 metrekare büyüklüğüne tasarlandı. 4+1 tip daireler ise yaklaşık 218 ile 238 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

Projede yer alan A tipi villalar 357.94 metrekare olarak tasarlandı. Projedeki B tipi villalar 326.05 metrekare olarak tasarlandı. C tipi villalar 357.94 metrekare olarak projelendirildi. D tipi villalar 347.18 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. E tipi villalar ise 582.76 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

E-5 karayoluna 4 dakika, Marmara Denizi’ne 10 dakika mesafede yer alan proje içerisinde çocuk oyun alanı, kapalı otopark, bisiklet yolu, kapalı spor tesis, 24 saat güvenlik, yürüyüş yolları gibi alanlar yer alıyor.

Tel: 444 36 55

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL