Proje Haberleri

Endora Park Eryaman satışları devam ediyor

Endora Park Eryaman projesi Index Gayrimenkul firması tarafından satışa sunulmaktadır. Toplam 32 adet konutun yer alığı projede 3+1 ve 4+1 tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. Konut projesi Ankara İli, Etimesgut..

tasinmazhaber.com Endora Park Eryaman satışları devam ediyor

Endora Park Eryaman projesi Index Gayrimenkul firması tarafından satışa sunulmaktadır. Toplam 32 adet konutun yer alığı projede 3+1 ve 4+1 tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. Konut projesi Ankara İli, Etimesgut İlçesi,  Eryaman Mahallesi’nde hayata geçirilmektedir.

Proje özelikleri neler?

Eryaman konut projesinde yer alan 3 + 1 odaya sahip daireler brüt 126 metrekare, net ise 115 m2 büyüklüğünde tasarlanmıştır. 3+1 tip daireler ayrıca çift banyolu dairelerdir. Ayrıca 4 + 1 tip dairelerin büyüklükleri ise brüt 157,  net ise 142 metrekaredir. Projenin en fazla dikkat çeken özelliği ise konumudur. Çünkü dairelerin yakınında pek çok okul, eczane ve yeşil alan vardır. Ayrıca ulaşım imkanları burada son derece gelişmiştir. Daire içi özellikler arasında ise tam beslemeli jeneratör altyapısı, üçlü ankastre seti, ısı yalıtımlı pencereler ve internet bağlantısı bulunmaktadır.

Bunlarla birlikte proje alanı içerisindeki açık otoparkta her konut sakininin 1 araçlık kullanım yeri mevcuttur. Yemyeşil bahçedeki oturma alanları ise önemli detaylardan bir tanesidir. Proje kapsamında tek blok vardır ve bu bloğun bünyesinde 32 tane 4 + 1 ve 15 tane 3 + 1 daire yer almaktadır. Bu konforlu dairelerin teslim tarihi ise Ekim 2021 olarak belirlenmiştir. Oldukça kaliteli ürünler kullanılarak inşa edilen bu daireler çok fazla talep almaktadır.

Proje nerede yer alıyor?

Eryaman konut projesinin bulunduğu bölgede pek çok eğitim kurumu yer almaktadır. Özel Bilge Çocuk Kreş ve Gündüz Bakımevi, Özel Altın Eğitim İlkokulu / Ortaokulu, Özel ABC Temel Lisesi bunlardan bazılarıdır. Ayrıca Özel Bünyamin Çelik Eryaman Anadolu Lisesi ve Özel Akıl Küpü Anaokulu gibi özel kurumlara da 3 ile 5 dakikalık mesafededir. Ayrıca konutların karşısında Anka Gross market de yer almaktadır. Ankara, Etimesgut, Eryaman Mahallesi’nde inşa edilen bu proje, aynı zamanda Şehit Aydın Canpolat Parkı’na yakın konumda yer almaktadır.

Endora Park Eryaman fiyatları ne kadar?

Endora Park Eryaman projesinde yer alan daireler krediye uygun olmaktadır. Ayrıca brüt 126 metrekare 3+1 tip konutların fiyatları 715 bin TL’den başlamaktadır. Brüt 157 metrekare 4+1 tip daireler ise 850 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Eryaman konut projesinin 2021 yılı Ekim ayında tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi beklenmektedir. Proje hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat aralıklarını öğrenmek için 0 530 975 71 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL