Proje Haberleri

Ergünkent Bulvar Plus satışları başladı

Ergünkent İnşaat A.Ş firması tarafından Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Balkan Mahallesi’nde hayata geçirilen Ergünkent Bulvar Plus projesinde daire satışlarına başladı. Projede satılık daire fiyatları 580 bin TL’den başlıyor. Proje özellikleri..

tasinmazhaber.com Ergünkent Bulvar Plus satışları başladı

Ergünkent İnşaat A.Ş firması tarafından Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Balkan Mahallesi’nde hayata geçirilen Ergünkent Bulvar Plus projesinde daire satışlarına başladı. Projede satılık daire fiyatları 580 bin TL’den başlıyor.

Proje özellikleri neler?

Balkan Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilen proje toplam 9 adet bloktan meydana geliyor. Bloklardan 8 tanesi konutların yer aldığı bloklardan meydana geliyor. Diğer blok ise ticari ünitelerin yer aldığı ticari bloktan meydana geliyor.

Ergünkent Bulvar Plus Nilüfer projesinde bloklarda bulunan daire ve ticari ünitelerin yanı sıra sosyal alanlar da bulunuyor. Sosyal alanlar arasında yarı olimpik yüzme havuzu, açık otopark, kapalı otopark, güvenlik gibi alanlar mevcuttur.

Daire tipi ve büyüklükleri neler?

Konut projesinde 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks tip daireler yer alıyor. Projedeki 3+1 tip dairelerin büyüklükleri brüt 138.26 ve brüt 132 metrekare olmak üzere iki farklı büyüklükte tasarlandı. Ayrıca projedeki 3+1 dubleks dairelerin büyüklükleri ise brüt 152 metrekare, net ise 132 metrekare olarak tasarlandı. 4+1 tip dairelerin büyüklükleri ise brüt 198 metrekare, net ise 172 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Ergünkent Bulvar Plus fiyat listesi

Nilüfer konut projesindeki brüt 132 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 tip daireler 580 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede brüt 138.26 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 tip dairelerin fiyatları 675 bin TL’den başlıyor.

Bursa konut projesinde bulunan brüt 152 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 tip dubleks daireler 995 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Brüt 198 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 dubleks daireler 1 milyon 25 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Proje teslim tarihi ne zaman?

Balkan Mahallesi, Nilüfer / Bursa adresinde yer alan projenin 18 ay sonra tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır. Proje İstanbul – İzmir çevre yoluna 6 dakika, Uludağ Üniversitesi’ne 13 dakika, Mudanya İDO İskelesi’ne 20 dakika mesafede yer almaktadır.

Ergünkent Bulvar Plus konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için 0533 153 48 78 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL