Proje Haberleri

Erikçe Park Konakları için yaşam başladı

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde Erikçe Park Konakları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje BRK Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından..

tasinmazhaber.com Erikçe Park Konakları için yaşam başladı

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde Erikçe Park Konakları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje BRK Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar üç katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 88 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre planlanmış durumda. Erikçe Park Konakları projesinde bulunan konutlar 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutların büyükleri 350 metrekare olarak alıcı ve yatırımcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Gülpınar Mahallesi’nde inşa edildi. Erikçe Park Konakları projesi ilgi gören bir lokasyonda yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde fiyatlandırıldılar. Erikçe Park Konakları projesindeki 5+1 konutlar 1 milyon 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcı ve yatırımcılarını bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL