Erka Konsept’te teslimler başladı

Erka Grup tarafından İstanbul İli, Kağıthane İlçesi, Sultanselim Mahallesi’nde hayata geçirilen Erka Konsept Kağıthane projesinde daire teslimlerine başlandı.

Tadilat sokak üzerindeki 1.000 metrekare büyüklüğe sahip arsa alanında inşa edilen Erka Konsept Kağıthane projesi tek blokta toplam 73 adet daireden meydana geliyor.

1+1, 2+1 veya 3+1 fonksiyonel tipindeki dire seçeneklerinin yer verildiği Erka Konsept projesinde en küçük daire alanı 78 metrekare olarak tasarlanırken en büyük daire alanı ise 123 metrekare olarak tasarlandı. 1+1 dairelerin satışının tamamlandığı projedeki 2+1 daireler 78, 81, 90 metrekare ve 3+1 daireler ise 110 ila 123 metrekare büyüklüğe sahip.

Teslimlerin hemen yapıldığı Erka Konsept Kağıthane projesi 4. Levent’e sadece 2 dakika‎ mesafede yer alıyor. 8.360 metrekare toplam inşaat alanına sahip olan Erka Konsept Kağıthane projesi ayrıca İstanbul’un finans merkezi Büyükdere Caddesi’ne ise yürüme mesafesinde yer alıyor.

Erka Konsept Kağıthane projesinde güvenlik, kapalı otopark, fitness salonu, teras kafe, açık çocuk oyun parkı, kapalı çocuk oyun parkı, toplantı salonu gibi ortak alanlar yer alıyor.

444 6 386

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın