Proje Haberleri

Evak Vogue Tower teslim tarihi

Adından da anlaşılacağı gibi Evak İnşaat firmasının imzası ile Evak Vogue Tower projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje İzmir ilinin Bornova yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki..

tasinmazhaber.com Evak Vogue Tower teslim tarihi

Adından da anlaşılacağı gibi Evak İnşaat firmasının imzası ile Evak Vogue Tower projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje İzmir ilinin Bornova yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıllarda tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje tek bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Evak Vogue Tower projesi bünyesinde 184 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje yirmi üç katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Evak Vogue Tower projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 50 metrekare ile 123 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Evak Vogue Tower projesinde bulunan 1+1 konutlar 289 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 398 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daireler de 704 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Evak Vogue Tower projesi Yeşilova Mahallesi, Kamil Tunca Caddesi’nde inşa ediliyor.

Bahsi geçen konutların 2021 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL