Proje Haberleri

Fidaş Park Evleri Osmaniye Merkez’de geniş sosyal olanaklarla yükseliyor

Fidaş Park Evleri Osmaniye Merkez bölgesinde yükseliyor. Toplamda 16 bin 200 metrekare genişliğindeki proje alanı ve 9200 metrekare sosyal alanıyla dikkat çeken projede toplam 7 blok ve 199 daire mevcut…

tasinmazhaber.com Fidaş Park Evleri Osmaniye Merkez’de geniş sosyal olanaklarla yükseliyor

Fidaş Park Evleri Osmaniye Merkez bölgesinde yükseliyor. Toplamda 16 bin 200 metrekare genişliğindeki proje alanı ve 9200 metrekare sosyal alanıyla dikkat çeken projede toplam 7 blok ve 199 daire mevcut. Proje hakkında bilgi  almak için video izleme seçeneği de mevcut. Peki Fidaşpark  Residence projesinde yer alan ödeme seçenekleri neler? Proje konut kredisi ile satın alabileceğiniz dairelere sahip mi? Projenin sosyal olanakları ne şekilde?

Fidaş Park Evleri daire seçenekleri

Proje kapsamında iki tip 3+1 daire seçeneği mevcut. Brüt 150 metrekarelik ve brüt 165 metrekarelik iki tür 3+1 dairenin yanında projede brüt 235 metrekare genişliğinde 4+1 daire seçeneği de var. Projede daireler akıllı ev sistemine sahip. Ayrıca proje kapsamında daireler merkezi ısıtma sistemi ile ısınıyor. Bunun yanında dairelerde merkezi uydu sistemi ve  görüntülü diafon da mevcut.

Fidaş Park Evleri sosyal olanakları

Fidaş Park  Residence projesinin gelişmiş sosyal olanakları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu imkanları dikkat çekiyor. Ayrıca site içerisinde halı saha, voleybol sahası ve basketbol sahası imkanları da mevcut. Bunun dışında kendine ait hamam ve saunaya sahip projede konforunuz düşünülerek gerekli düzenlemeler yapılmış durumda. Ayrıca projede çocuk parkı da mevcut. Şehir merkezinde yer alan proje market ve spor salonu gibi konumlara yakın durumda yer alıyor.

Projede daire fiyatları

Fidaş Park Osmaniye projesindeki brüt 150 metrekarelik 3+1 dairelerin fiyatları 350 bin TL’den başlıyor. Brüt 165 metrekarelik 3+1 evler ise 500 bin TL üzerinden satışa sunuluyor. Ayrıca proje kapsamındaki brüt 235 metrekarelik 4+1 daireler de 650 bin TL üzerinden satışa çıkmış durumda. Proje konut kredisi kapsamına giriyor ve projenin ödeme seçenekleri arasında takas imkanı da mevcut. Bununla birlikte projeyi görüntülü arama ile gezme imkanı da var olan hizmetler arasında yer alıyor. Projede dairelerin G blokta yer alanlarının Haziran 2021 tarihinde, F blokta yer alanların ise Aralık 2021 tarihinde teslim edilmesi planlanmış durumda. Proje hakkında daha detaylı bilgi için 0 (506) 662 87 37 telefon numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayın…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL