Proje Haberleri

Flat Kavallar nerede

Bartın ilinin merkez bölgesinde Flat Kavalllar projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Omia İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz..

tasinmazhaber.com Flat Kavallar nerede

Bartın ilinin merkez bölgesinde Flat Kavalllar projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Omia İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Flat Kavalllar projesi bünyesinde 20 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Cumhuriyet Mahallesi’nde inşa edildi. Flat Kavalllar projesi adından da anlaşılacağı gibi Kavallar Caddesi’nde bulunuyor. Konutlar lokasyon olarak da ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre inşa edildi. Flat Kavalllar projesinde bulunan konutlar 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 85 metrekare olarak planlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Flat Kavalllar projesindeki 2+1 dairelerin fiyatları 180 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa sunuluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL