Proje Haberleri

Focus Beytepe satışları devam ediyor

Focus Beytepe geniş odaları ve konforlu daireleri ile sizlere sunulmaktadır. Konut projesi YDM Gayrimenkul tarafından hayata geçirilmektedir. Bu projede 2+1’den 7+1’e kadar daireler ve bahçe dublexleri satışa sunulmaktadır. Bu şekilde projedeki..

tasinmazhaber.com Focus Beytepe satışları devam ediyor

Focus Beytepe geniş odaları ve konforlu daireleri ile sizlere sunulmaktadır. Konut projesi YDM Gayrimenkul tarafından hayata geçirilmektedir. Bu projede 2+1’den 7+1’e kadar daireler ve bahçe dublexleri satışa sunulmaktadır. Bu şekilde projedeki evlerin özellikleri ve konumuyla dikkat çektiği bilinmektedir. Sizler bu daireleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış özellikleri hakkında

Bu Focus Beytepe projesindeki evler konumu dolayısı ile güneş almaktadır. 17.326 metrekarelik alanın üzerine yapılmış bu proje 185 daireden oluşmaktadır. Evin özellikleri ve detayları alıcı tarafından oldukça ilgi çekmektedir. Bu nedenle sizler bu evin özelliklerinin detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz. Bu projedeki evler site içerisinde bulunmaktadır. Evlerin ısısı merkezi sistemi ile sağlanmaktadır. Bu nedenle oldukça ilgi çeken ve alıcıyı memnun eden özelliklerinin olduğunu söylemek mümkündür.

Aynı zamanda bu evde ısıcam da mevcuttur. Site içerisinde bulunan bu evlerin içerisi geniş ve ferahtır. Büyük odaları ve güneş alan yapısı ile ilgi çekmektedir. Evler batı cephesine bakmaktadır. Bu nedenle oldukça iyi bir manzarasının olduğunu da söylemek mümkündür. Aynı zamanda bu evde otopark bulunmaktadır. Güvenliğin 7/24 sağlandığı bu evi görüntülü arama ile gezmek mümkündür. Bu şekilde evlerin iç ve dış yapısını detaylı bir biçimde anlatmak mümkündür.

Focus Beytepe konumu ve fiyat bilgisi hakkında

Bu projenin özelliklerinin yanı sıra konumu ile de dikkat çekmektedir. Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan bu evlerin konumu olarak sizlere oldukça kolaylık sağlar. Site içerisinde olmanın avantajından sizler yararlanabilirsiniz. Bu yerlere giderek kendinize vakit ayırabilirsiniz. Aynı zamanda market gibi yerlere de oldukça yakındır. Sizler konumu hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ulaşım seçeneği bakımından da oldukça zengindir. Konumu dolayısı ile bu evlere ilgi besleyen kişi sayısı oldukça fazladır.

Bu proje kapsamında brüt 135 metrekare, net 119 metrekare olan 2+1 tip evlerin fiyatı 1 milyon 357 bin liradan başlamaktadır.

Bu şekilde Focus Beytepe projesini anlatmak mümkündür. Daha detaylı bilgi alarak bu evler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha fazla proje hakkında bilgi almak mümkündür.

Bu proje hakkında daha fazla bilgi almak için 0 (506) 569 05 21 numaralı telefonu aramanız mümkündür.

Daha fazla güncel proje için tıklayınız…

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL