Proje Haberleri

Folkart Blu Çeşme fiyatları

İsminden de anlaşılacağı gibi İzmir şehrine bağlı bulunan Çeşme ilçesinde Folkart Blu Çeşme projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Folkart Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat..

tasinmazhaber.com Folkart Blu Çeşme fiyatları

İsminden de anlaşılacağı gibi İzmir şehrine bağlı bulunan Çeşme ilçesinde Folkart Blu Çeşme projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Folkart Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor.

Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar beş katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Folkart Blu Çeşme projesi bünyesinde 83 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Folkart Blu Çeşme projesi Çeşme Büyükliman Gençlik Kampı Ardıç Mahallesi Çeşme Paşalimanı Koyu’nda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Folkart Blu Çeşme projesinde bulunan konutlar 1+1’den 4+1’e kadar farklılık gösterecek şekilde inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de dört farklı plandan oluşuyor. Konutlar 70 metrekare ile 270 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Folkart Blu Çeşme projesindeki 1+1 konutlar 1 milyon 70 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 670 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 2 milyon 465 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Projede yer alan 4+1 daire tipindeki konutlar ise 3 milyon 50 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL