Proje Haberleri

Forum Anatolia 0,99 Vade Oranıyla Hemen Teslim

Kocaeli Kartepe konut projesi Zeray İnşaat Firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Kocaeli İli, Kartepe İlçesi, Emekevler Mahallesi’nde inşa Forum Anatolia konut projesinde daire satışları da devam etmektedir. Konut projesinde..

tasinmazhaber.com Forum Anatolia 0,99 Vade Oranıyla Hemen Teslim

Kocaeli Kartepe konut projesi Zeray İnşaat Firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Kocaeli İli, Kartepe İlçesi, Emekevler Mahallesi’nde inşa Forum Anatolia konut projesinde daire satışları da devam etmektedir. Konut projesinde yer alan daire tipleri neler? Dairelerin büyüklükleri ne kadar? Daire fiyatları ne kadar? Gibi bütün sorulara haberimizin devamında yanıt bulabilirsiniz.

Proje Özellikleri Nelerdir?

Konut projesi Kartepe Emekevler Mahallesi üzerinde yer alan 56 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Arsa üzerinde yükselmekte olan konut projesi 27 bloktan meydana gelmektedir. Konut bloklarında toplam 563 daire yer almaktadır. Aynı zamanda proje kapsamında dairelerin yanı sıra 101 adet ticari alan da mevcuttur.  Konut projesinin yükseldiği site içerisinde açık kapalı yüzme havuzları, sauna, buhar odası gibi sosyal olanaklar yer almaktadır. Aynı zamanda site içerisinde dinlenme alanları, amfi tiyatro, yürüyüş parkurları gibi alanlar da bulunmaktadır. Bunların yanı sıra 7/24 kamera ve güvenlik sistemi, otoparklar ve asansör de mevcuttur.

27 adet bloktan meydana gelen Forum Anatolia konut projesinde dört tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. Bu daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşmaktadır. Aynı zamanda dairelerin büyüklükleri; 1+1 tip daireler 100 metrekare, 2+1 daireler 150 metrekare, 3+1 daireler 200 metrekare ve 4+1 daireler ise 220 metrekareden oluşmaktadır.

Forum Anatolia Daire Fiyatları Ne Kadar?

Kocaeli konut projesinde yer alan konutlar, 0,99 faiz oranlı kredi imkanları ile satışa sunulmaktadır. Projede yer alan dairelerin fiyatları 509 bin 619 TL’den başlamaktadır.

99 metrekare brüt alana sahip 1+1 tip dairelerin fiyatları 509 bin 619 TL’den başlamaktadır.

Büyüklükleri 126 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen 2+1 tip daireler 744 bin 205 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Aynı zamanda 140 metrekare ile 185 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip olan 3+1 daireler 872 bin 15 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Proje Nerede Yer Alıyor?

Havaalanlarına yakınlığı ile dikkat çeken Forum Anatolia, Sabiha Gökçen Havaalanına 30 dakika, Cengiz Topel Havaalanına da 3 dakika mesafede yer almaktadır. Aynı zamanda Kartepe Kayak Merkezi’ne 10 dakikalık ve şehir merkezine de 5 dakikalık mesafededir.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 444 91 41 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL