Proje Haberleri

Galata Rezidans fiyat listesi

Galata Danışmanlık Ltd. Şti. firması tarafından İzmir İli, Bornova İlçesi, Kazım Dirik Mahallesi’nde hayata geçirilen Galata Rezidans projesinde fiyatlar güncellendi.  Galata Rezidans fiyat listesi detayları haberimizin devamında yer almaktadır. Bahsi..

tasinmazhaber.com Galata Rezidans fiyat listesi

Galata Danışmanlık Ltd. Şti. firması tarafından İzmir İli, Bornova İlçesi, Kazım Dirik Mahallesi’nde hayata geçirilen Galata Rezidans projesinde fiyatlar güncellendi.  Galata Rezidans fiyat listesi detayları haberimizin devamında yer almaktadır.

Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Galata Danışmanlık Ltd. Şti. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra ticari üniteler de barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Proje iki blokta toplam 140 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede daire özellikleri neler?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Galata Rezidans projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 55 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor.

Galata Rezidans fiyat listesi

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Aşağıda yer alan daire fiyatları peşin satın alınması durumunda geçerli fiyatlardır.

Galata Rezidans projesindeki 55 metrekare 1+1 tip daireler 660 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Söz konusu projedeki 74 metrekare 2+1 tip dairelerin fiyatları 762 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan 145 metrekare 3+1 tip daireler ise 1 milyon 552 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede yer alan bu dairelere yüzde 0.91 faiz oranı ile ödeme yaparak daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede ayrıca yüzde 6 indirim fırsatı da sunuluyor.

Projede nerede yer alıyor?

Bahsi geçen konutlar Sanayi Caddesi’nde inşa edildi. Galata Rezidans projesi Kazım Dirik Mahallesi, Sanayi Caddesi,  No : 29  35100 Bornova / İzmir  adresinde yer alıyor. Projenin 2021 yılı Ağustos ayı içerisinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Tel: 0232 388 56 56

Diğer proje haberleri için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL