Proje Haberleri

Galata Rezidans fiyat listesi

Galata Danışmanlık Ltd. Şti. firması tarafından İzmir İli, Bornova İlçesi, Kazım Dirik Mahallesi’nde hayata geçirilen Galata Rezidans projesinde fiyatlar güncellendi.  Galata Rezidans fiyat listesi detayları haberimizin devamında yer almaktadır. Bahsi..

tasinmazhaber.com Galata Rezidans fiyat listesi

Galata Danışmanlık Ltd. Şti. firması tarafından İzmir İli, Bornova İlçesi, Kazım Dirik Mahallesi’nde hayata geçirilen Galata Rezidans projesinde fiyatlar güncellendi.  Galata Rezidans fiyat listesi detayları haberimizin devamında yer almaktadır.

Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Galata Danışmanlık Ltd. Şti. firmasının imzası ile yaşama kazandırılmaktadır. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını beklemektedir.

Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra ticari üniteler de barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlanmış olmaktadır. İzmir konut projesi iki blokta toplam 140 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırılmaktadır.

Projede daire özellikleri neler?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Galata Rezidans projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanmıştır. Söz konusu olan konutların büyüklükleri ise 55 metrekare ile 145 metrekare arasında değişmektedir.

Galata Rezidans fiyat listesi

Proje kapsamında inşa edilen konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca daire fiyatları, dairelerin bulunduğu kata ve cepheye göre değişiklik göstermektedir. Aşağıda yer alan daire fiyatları peşin satın alınması durumunda geçerli fiyatlardır.

Galata Rezidans projesindeki 55 metrekare 1+1 tip daireler 835 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Söz konusu projede yer alan 109 metrekare 3+1 tip daireler ise 1 milyon 953 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Projede yer alan bu dairelere yüzde 0.99 faiz oranı ile ödeme yaparak daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Konut projesinde ayrıca tüm dairelerde geçerli yüzde 16 indirim fırsatı da sunulmaktadır.

Projede nerede yer alıyor?

Bahsi geçen konut projesi Kazım Dirik Mahallesi, Sanayi Caddesi’nde inşa edilmektedir. Galata Rezidans projesi Kazım Dirik Mahallesi, Sanayi Caddesi,  No : 29  35100 Bornova / İzmir  adresinde yer alıyor. Ayrıca projenin 2021 yılı Eylül ayı içerisinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Tel: 0232 388 56 56

Diğer proje haberleri için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL