Proje Haberleri

Galata Rezidans fiyatları

İzmir şehrinin gözde ilçelerinden biri olan Bornova ilçesinde Galata Rezidans projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Galata Danışmanlık Ltd. Şti. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern..

tasinmazhaber.com Galata Rezidans fiyatları

İzmir şehrinin gözde ilçelerinden biri olan Bornova ilçesinde Galata Rezidans projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Galata Danışmanlık Ltd. Şti. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor.

Proje iki blokta olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 140 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Galata Rezidans projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 55 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Galata Rezidans projesindeki 1+1 konutlar 515 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 616 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 1 milyon 263 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Sanayi Caddesi’nde inşa edildi. Galata Rezidans projesi Kazım Dirik Mahallesi’nde yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL