Gardenya Konakları hemen teslim

Kocaeli ilinin Başiskele ilçesinde Gardenya Konakları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Yelkent Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor. Söz konusu olan proje toplamda 5 bin 200 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Gardenya Konakları projesi bünyesinde 54 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı. Bahsi geçen proje engelli kullanımına uygun bir şekilde inşa edildi.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Seymen Mahallesi’nde inşa edildi. Gardenya Konakları projesi Mimar Sinan Caddesi No:14’te hayata geçirildi.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Gardenya Konakları projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 168 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Gardenya Konakları projesindeki 3+1 dairelerin fiyatları 315 bin TL ile 350 bin TL arasında değişiyor. Projede bulunan 4+1 konutlar ise 362 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Söz konusu olan konutlar banka kredisine uygun şekilde inşa edildi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 4448695

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın