Proje Haberleri

Gaziantep Günsev 7 Satışları Devam Ediyor

Gaziantep Şehitkamil konut projesi Günsev İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Gaziantep İli, Şehitkamil İlçesi, Güvenevler Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Projede daire satışları ve inşaat çalışmaları bütün hızıyla devam etmektedir…

tasinmazhaber.com Gaziantep Günsev 7 Satışları Devam Ediyor

Gaziantep Şehitkamil konut projesi Günsev İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Gaziantep İli, Şehitkamil İlçesi, Güvenevler Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Projede daire satışları ve inşaat çalışmaları bütün hızıyla devam etmektedir. Gaziantep Günsev 7 konut projesinde yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Daire fiyatları nedir? Bütün bu soruların cevabı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje Özellikleri Nelerdir?

Konut projesi Şehitkamil İlçesi, Güvenevler Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Arsa üzerinde yükselen konut projesi üç adet konut bloğundan meydana gelmektedir. Üç adet konut bloğunda ise toplam 165 adet daire yer almaktadır. Üstelik Gaziantep konut projesinde; Türk hamamı, sauna, buhar odası mevcuttur. Üstelik kapalı ve açık spor salonları, çocuk oyun alanları gibi sosyal olanaklar da yer almaktadır.

13 katlı bloklardan oluşan Gaziantep Günsev 7 konut projesinde iki tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. Bu daireler 2+1 ve 3,5+1 tip dairelerden oluşmaktadır. Dairelerin büyüklüğü brüt 138 metrekare ile 206 metrekare arasında değişmektedir. Aynı zamanda projede yer alan 2+1 tip daireler brüt 138 metrekare, 3,5+1 tip daireler ise brüt 206 metrekare büyüklüğündedir. Aynı zamanda şehrin manzarası ve Dülük Ormanlarından gelen temiz atmosfer, projeye değer katan özelliklerdendir.

Gaziantep Günsev 7 Daire Fiyatları Ne Kadar?

Gaziantep konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları, daire tipine ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca konut fiyatları bulunduğu cepheye ve kata göre de değişmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden dairelerin fiyatları 1 milyon 290 bin TL’den başlamaktadır.

Brüt 138 metrekare büyüklüğündeki 2+1 tip daireler 1 milyon 290 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

3,5+1 tip ve 206 metrekare brüt alana sahip daireler 1 milyon 790 bin TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Proje Nerede Yer Alıyor?

Gaziantep konut projesi konumu itibari ile okul, hastane, AVM’lere yakın mesafesinde yer almaktadır. Aynı zamanda Gaziantep Adliyesi ve RTE Sağlıklı Yaşam Parkı gibi cazibe merkezlerine de oldukça yakın mesafededir.

Ulaşım ağlarına da oldukça yakın olan proje, İpek Yoluna, tramvaya, otobüs ve dolmuş duraklarına yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0342 290 23 84 ve 0342 336 30 30 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL