Proje Haberleri

Gezmiş Doğapark Evleri krediye uygun olarak satışa çıktı

Gezmiş Doğapark Evleri konut kredisine uygun olarak satışa çıkan 2 + 1, 3 + 1 ve 4 + 1 dairelerden oluşur. Projenin mimarı ise kaliteli yapılarıyla tanınan Gezmişler İnşaat şirketidir…

tasinmazhaber.com Gezmiş Doğapark Evleri krediye uygun olarak satışa çıktı

Gezmiş Doğapark Evleri konut kredisine uygun olarak satışa çıkan 2 + 1, 3 + 1 ve 4 + 1 dairelerden oluşur. Projenin mimarı ise kaliteli yapılarıyla tanınan Gezmişler İnşaat şirketidir. Ayrıca projenin hayata geçmiş olduğu arazi 30 bin metrekaredir. Bu 30 dönümün 26 dönümü peyzaj alanları için ayrılırken 4 dönümünde binalar yükselmektedir. Aidat giderinin yaklaşık 100 TL civarında olması beklenen bu daireler ayrıca pek çok imkana sahiptir. Misafir araçları ve konut sahibi araçları için ayrı otoparklar, spor salonu, çocuk oyun alanı bunlardandır. Ayrıca tenis, basketbol ya da voleybol oynanabilecek saha alanı da mevcuttur.

Satışa çıkan konut seçeneklerinin büyüklükleri ise şöyledir:

  • 2 + 1 Odalı daireler: Brüt 128 metrekare – Net 97 metrekare
  • 3 + 1 Odalı daireler: Brüt 155 metrekare – Net 122 metrekare
  • 4 + 1 Odalı daireler: Brüt 194 metrekare – Net 150 metrekare

Bu konutlardan 2 + 1 odalılar dışında, tüm konut seçenekleri çift banyoya sahip olmaktadır. Güvenlik kontrollü site girişi, her zaman aktif güvenlik kameraları ve sitenin güzel konumu da ayrıca önemlidir.

Gezmiş Doğapark projesi nerede hayata geçiyor?

Gezmişler İnşaat tarafından inşa edilen konut projesinde 6 blokta toplam 220 adet konut yer almaktadır. Blokların yükselmekte olduğu arazi, Giresun’un merkezinde bulunan Seldeğirmeni Mahallesi üzerindedir. Ayrıca Giresun Limanı önünden geçen Atatürk Caddesi buraya çok yakındır. Kanuni Ortaokulu, Atatürk Anadolu Lisesi ve 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü de aynı civardadır.

Satılık daire fiyatları ne kadardır?

Gezmiş Doğapark Evleri satılık daire seçeneklerinin birbirinden farklı olduğu bir projedir. Dolayısıyla 220 konut için farklı fiyatlar mevcuttur. Fakat genel olarak fiyat aralıkları şöyledir:

128 metrekare brüt alana sahip 2 + 1 tip daireler 520 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

155 metrekare brüt alana sahip 3 + 1 tip daireler 640 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

156 metrekare brüt alana sahip 3 + 1 tip daireler 685 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Ayrıca A ve B blokta 30 Nisan 2021 tarihinden itibaren yaşam başlamıştır. C ve F blokta 30 Nisan 2022, D ve E blokta ise 30 Nisan 2023 itibariyle yaşamın başlaması beklenmektedir. Ayrıca proje ile ilgili detaylı bilgi için 0 532 363 79 23 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Daha fazla güncel proje için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL