Toki Haberleri

Giresun Bulancak Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 50 bin sosyal konut projesi kapsamında Giresun İli, Bulancak İlçesi’nde hayata geçirilen Giresun Bulancak Toki Konutları projesinde kura çekilişi tamamlandı…

tasinmazhaber.com Giresun Bulancak Toki kura sonuçları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 50 bin sosyal konut projesi kapsamında Giresun İli, Bulancak İlçesi’nde hayata geçirilen Giresun Bulancak Toki Konutları projesinde kura çekilişi tamamlandı. Kura çekilişinin tamamlanmasının ardından vatandaşlar Giresun Bulancak Toki kura sonuçları listesinin yayınlamasını bekliyor. Kura sonuçlarının TOKİ tarafından açıklanmasının ardından ise kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura isim listesine en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Proje özellikleri neler?

Alt ve Orta gelir grubu için konut üretmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekliyor. Giresun İli, Bulancak İlçesi’nde inşa edilen Giresun Bulancak Toki Konutları projesinde hak sahibi belirleme kuraları bugün çekildi. Kura çekilişi 30 Eylül 2020 Çarşamba günü yapıldı. Hayata geçirilen proje  2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana geliyor.

Kura çekilişi canlı yayınlandı

Giresun Bulancak Toki Konutları projesinde kura çekilişi 30 Eylül 2020 tarihinde Çarşamba günü gerçekleştirildi. Proje 50 bin sosyal toplu konut projesi kapsamında hayata geçiriliyor. Kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı. Twitter, Facebook gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan kura çekilişi 30 Eylül 2020 tarihinde Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Giresun Bulancak Toki kura sonuçları

50 bin sosyal konut kapsamında hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kura kura sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız…

Giresun İli, Bulancak İlçesi’nde inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL