Proje Haberleri

Gökada Suites teslimleri yaklaşıyor

İstanbul iline bağlı bulunan Eyüp ilçesinde Gökada Suites projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Akro Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması..

tasinmazhaber.com

İstanbul iline bağlı bulunan Eyüp ilçesinde Gökada Suites projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Akro Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Gökada Suites projesi bünyesinde 78 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje 5 katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Göktürk Merkez Mahallesi’nde inşa ediliyor. Gökada Suites projesi İstanbul Caddesi’nde konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Gökada Suites projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 60 metrekare ile 93 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Projede yer alan 1+1 konutların fiyatları 525 bin TL’den başlıyor. Gökada Suites projesinde bulunan 2+1 konutlar 780 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Bahsi geçen konutların 2019 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL