Proje Haberleri

Gökçebey Konutları Etimesgut’ta yükseldi

Ankara şehrinin Etimesgut ilçesinde Gökçebey Konutları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Yavuz Holding A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından..

tasinmazhaber.com Gökçebey Konutları Etimesgut’ta yükseldi

Ankara şehrinin Etimesgut ilçesinde Gökçebey Konutları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Yavuz Holding A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar on yedi katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 198 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Atayurt Mahallesi’nde inşa edildi. Gökçebey Konutları projesi 4448. Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Gökçebey Konutları projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de dört farklı plandan oluşuyor. Konutlar 110 metrekare ile 177 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Gökçebey Konutları projesindeki 2+1 konutlar 235 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 325 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 4+1 konutlar 430 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL