Proje Haberleri

Göktürk Konutları Antalya satışları başladı

Göktürk Konutları Antalya konut projesi modern mimarisi ve kaliteli malzemelerle tasarlanan daireleri ile sahiplerini bekliyor. Antalya’nın Serik İlçesinde yükselen Şişmanoğlu İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda site içerisinde bulunan..

tasinmazhaber.com Göktürk Konutları Antalya satışları başladı

Göktürk Konutları Antalya konut projesi modern mimarisi ve kaliteli malzemelerle tasarlanan daireleri ile sahiplerini bekliyor. Antalya’nın Serik İlçesinde yükselen Şişmanoğlu İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda site içerisinde bulunan bu konutlar tek konut tipine sahiptir. İnşasına yakın zamanda başlanacak olan projede daireler özel fiyatlarla satıştadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Proje, Serik İlçesi Merkez Mahallesi üzerindeki bin 530 metrekarelik arazi alanı içerisinde inşa edilmektedir. Aynı zamanda Göktürk Konutları Antalya modern ve lüks daireleri ile kaliteli bir yaşamı garantilemesi ile dikkat çekmektedir. Proje kapsamındaki daireler ısı yalıtımlı, doğalgazlı, vestiyerli, ankastre mutfaklı, panjurlu olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Ayrıca proje kapsamında toplam 10 daireye yer verilmiştir.

Proje kapsamında çocuk parkı, kamelya, otopark gibi olanaklar da bulunmaktadır. Antalya Serik konut projesinde tek tip daire seçeneğine yer verilmiştir. Proje 3+1 tip dairelerden oluşmaktadır. Aynı zamanda proje kapsamındaki daireler brüt 145 metrekare büyüklüğündedir.

Göktürk Konutları Antalya konumu ve fiyatları hakkında

Göktürk Konutları Antalya konut projesi, Serik ilçesinin Merkez Mahallesinde çevreye hakim ve kiralama potansiyeli yüksek bir noktada konumlandırılmıştır. Ayrıca proje jandarma arkasında, Yunus Emre Anadolu Lisesi ve Atatürk Anadolu Lisesine yürüme mesafesindedir.

Bu konutlarda fiyatları dairenin bulunduğu kat ve cepheye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Proje kapsamında satışları devam eden daireler lansmana özel avantajlarla satışa sunulmaktadır.

Brüt 145 metrekare alana sahip 3+1 tip daireler 710 bin TL’den satışa sunulmaktadır.

Ayrıca projenin Kasım 2022’de teslim edilmesi planlanmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0242 722 92 29 ve 0551 595 29 29 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL