Emlak Haberleri Manşet

Göl Panorama Evleri projesinde yüzde 0,87 faiz oranı

Be-Ma İnşaat tarafından hayata geçirilen Göl Panorama Evleri projesinde yüzde 10 indirim imkânı tanınıyor. Ödeme planları arasında bir yıl ertelemeli 120 ay taksit seçeneği bulunuyor. Teslimi hemen yapılan evlerin taksitlerinden..

tasinmazhaber.com Göl Panorama Evleri projesinde yüzde 0,87 faiz oranı

Be-Ma İnşaat tarafından hayata geçirilen Göl Panorama Evleri projesinde yüzde 10 indirim imkânı tanınıyor. Ödeme planları arasında bir yıl ertelemeli 120 ay taksit seçeneği bulunuyor. Teslimi hemen yapılan evlerin taksitlerinden yüzde 0.87 vade farkı alınıyor.

İstanbul’da yükselen projede bin 431 adet daire ve 40 adet ticari ünite bulunuyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen proje, Bahşehir’deki 95 dönümlük arsa alanı üzerinde bulunuyor. Lansmanı 9 Haziran 2014 tarihinde gerçekleştirilen projenin inşaat alanı 300 bin metrekare değerinde.  2016 yılının 12’nci ayında teslimlerine başlandığı projedeki oturma alanı ise 8 bin 500 metrekare değerindeyken proje alanının yüzde 83’ünü peyzaj bölgeleri oluşturuyor.

Avrupa Yakası’nda yer alan projedeki mağaza ve dükkânları kapsayan 40 adet bağımsız bölüm ise arsa alanının 5 dönümünü kullanıyor. Projenin dizaynı, Tago Mimarlık tarafından yapıldı. Ayrıca, projedeki daire sayısının azaldığı belirtiliyor.

Projedeki konut özellikleri

Göl Panorama Evleri projesindeki her dairede çamaşır odası bulunuyor. Yenikent Mahallesi’ne konumlandırılan projedeki 1+1 dairelerin haricindeki diğer dairelerde soyunma odası da yer alıyor. Bağlantı yollarına yakın bir mesafeye konumlandırılan projedeki bir odalı ve bir salonlu daire tipinin brüt alanı 71.02 metrekare değerinde.

Çok sayıda sosyal donatıya yer verilen projedeki iki odalı ve bir salonlu 3 adet daire tipinin brüt değerleri 101.82 metrekare ile 121.83 metrekare arasında. Üç odaya ve bir salona sahip daire tipi, brüt olarak 150 metrekarelik alan sunarken projedeki dört odalı ve bir salonlu daire tipleriyse brüt 184.67 metrekare ile brüt 240.94 metrekare büyüklükleri arasında inşa edildi.

Göl Panorama Evleri nerede?

TEM Otoyolu’na komşu olan proje alanı; E5’e 5 kilometrelik,  Atatürk Havalimanı’na 13 kilometrelik, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 40 kilometrelik, İstanbul Havalimanı’na ise 30 kilometrelik mesafelerde yer alıyor.

Projenin satış ofisi “Yeşilkent Mahallesi, Bahçeşehir Yanyol, Göl Panorama Evleri, No:18, Bahçeşehir/İstanbul” adresinde bulunuyor.

Telefon : 0212 620 01 83

Göl Panorama Evleri projesinde sosyal olanaklar

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL