Proje Haberleri

Gold Finike Konutları satışları devam ediyor

Gold Finike Konutları projesi oldukça ilgi çeken bir projedir. Albayrak İnşaat tarafından yapılandırılan bu proje geniş ve konforlu odalara sahiptir. Proje Antalya İli, Finike İlçesi, Kum Mahallesi’nde yer almaktadır. Konumu,..

tasinmazhaber.com Gold Finike Konutları satışları devam ediyor

Gold Finike Konutları projesi oldukça ilgi çeken bir projedir. Albayrak İnşaat tarafından yapılandırılan bu proje geniş ve konforlu odalara sahiptir. Proje Antalya İli, Finike İlçesi, Kum Mahallesi’nde yer almaktadır. Konumu, fiyatı ve özellikleri bakımından dikkat çeken bu villalar incelenebilir ve ilan kapsamında bilgi alınabilmektedir.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Sizlerin ihtiyaç duyduğu özellikler kapsamında bu proje geliştirilmiştir. Çeşit çeşit özellikleri, geniş alanları ve muhteşem konumuyla sizlere sunduğu bu evleri değerlendirmeniz mümkündür. Odaları geniş ve ferah olmak üzere dizayn edilmiştir. Bu proje kapsamında her daireye özel yarı açık otoparklar bulunmaktadır. Peyzaj düzenlenmesine sahip konutlar oldukça şık görüntü sizlere sunmaktadır. Mutfağın geniş ve konforlu olması da dikkat çeken özelliklerindendir. Ebeveyn banyosu da bulunan bu evin geniş ve ferah olduğunu söylemek mümkündür. Sizler bu şekilde konut hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ısıtma sistemi olarak ise klima kullanılmaktadır. Bu şekilde evin genel özelliklerinden bahsetmek mümkündür.

Gold Finike Konutları konumu ve fiyat bilgisi

Bu evlerin konumu alıcıya oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bu site yürüme mesafesi olarak birçok yere ulaşım sağlamaktadır. Şehir merkezine oldukça yakın olan bu evlerde ihtiyaçlarınızı kolay bir biçimde karşılayabilirsiniz. Bu şekilde sizler yürüme mesafesinde bu yerlere ulaşmanız mümkündür. Süpermarketin hemen yanında olan bu ev sizlere avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda 6 yolun birleştiği kavşakta konumlanan merkezi evdir. Ayrıca ulaşım olarak otobüs durağına yürüme mesafesindedir. Konum imkanının oldukça iyi olması ilgi çeken özelliklerinden biridir.

Brüt 165 metrekare, net 125 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 tip evlerin fiyatları 725 bin TL’den başlamaktadır. Aynı zamanda sizler daha fazla detaylı bilgi alarak bu konu hakkında net bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu şekilde Gold Finike Konutları projesinin genel özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bu projedeki villalardan birini değerlendirmek istiyorsanız daha fazla bilgi almanız mümkündür.

Bu proje hakkında daha fazla bilgi almak için 0 (541) 336 27 19 numaralı telefonu adresini ulaşmanız mümkündür.

Daha fazla güncel proje için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL