Green Life Thermal nerede

Google Haberlere Abone Ol

Yalova’nın merkezinde Green Life Thermal projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ümran Maden İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje yedi katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Green Life Thermal projesi bünyesinde 40 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Rüstempaşa Mahallesi’nde inşa edildi. Green Life Thermal projesi Park Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Green Life Thermal projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 70 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Green Life Thermal projesindeki 1+1 konutlar 270 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 400 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Bahsi geçen projedeki 4+1 konutların fiyatları da 750 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın