Proje Haberleri

Green Park Residence Uşak daireleri 2021 sonunda teslim edilecek

Green Park Residence Uşak adlı konut projesi için 2 + 1 ve 3 + 1 odalı daire seçenekleri tasarlanmıştır. Konutlar Uşak ilinin en doğal bölgelerinden birinde, Gündem Yapı tarafından inşa..

tasinmazhaber.com Green Park Residence Uşak daireleri 2021 sonunda teslim edilecek

Green Park Residence Uşak adlı konut projesi için 2 + 1 ve 3 + 1 odalı daire seçenekleri tasarlanmıştır. Konutlar Uşak ilinin en doğal bölgelerinden birinde, Gündem Yapı tarafından inşa edilmektedir. Yaklaşık olarak 5140 metrekarelik proje alanı içinde 6 katlı 2 blok yer alacaktır. Bu bloklar ise toplamda 48 adet daireyi bünyelerinde bulunduracaktır. Ayrıca site alanının sahip olması beklenen bazı detaylar ise şöyledir:

  • Tenis kortu
  • Basketbol sahası
  • Futbol sahası
  • Tam olarak 48 araç kapasiteli otopark
  • Uzun yürüyüş parkurları
  • Açık havada keyifle oturma imkanı sağlayan kamelyalar
  • Site görünümünü güzelleştiren küçük süs havuzları

Projenin konumu nasıldır? Green Park Residence nerededir?

Gündem Yapı, proje alanı olarak Uşak şehir merkezinin son derece sakin bir bölgesini tercih etmiştir. Şehirdeki en yeşil alanlardan birinde yükselen konutlar Fevzi Çakmak Mahallesi üzerinde bulunur. Mahallenin 2. Koru Sokak’ına kurulan site, bununla beraber Halil Kaya Gedik Bulvarı’nın karşısındadır. Ayrıca Vala Gedik Özel Eğitim Ortaokulu, Vala Gedik Anadolu Lisesi; Uşak Spor Lisesi, Bilal Habeş Camii ve çok sayıda durak Green Park konutlarına yakın mesafededir.

Green Park Residence Uşak satılık daire fiyatları ne kadardır?

Green Park Residence Uşak satılık daire seçenekleri 2 + 1, 3 + 1 ve 5 + 1 oda sayılarına sahiptir. Bununla birlikte, şu an için piyasaya tanıtılmış olan konut seçenekleri 2 + 1 ve 3 + 1 odalılardır. Araç takasının mümkün olduğu bu projede fiyatlar şöyledir:

  • 2 + 1 Odaya sahip daire seçenekleri: 375 bin Türk Lirası
  • 3 + 1 Odaya sahip daire seçenekleri: 500 bin Türk Lirası

60 ay vade farksız ve 120 ay 0.79 vade oranı ile satışa çıkan konutların peşin ödeme ile satın alınması durumunda özel indirimler mevcuttur. Ayrıca projeye dair daha fazla detay için arayınız: 0534 241 74 63

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL