Proje Haberleri

Güleryüz Panorama 4 fiyatları

Kocaeli şehrine bağlı bulunan Yuvacık ilçesinde Güleryüz Panorama 4 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Rengin İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu..

tasinmazhaber.com Güleryüz Panorama 4 fiyatları

Kocaeli şehrine bağlı bulunan Yuvacık ilçesinde Güleryüz Panorama 4 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Rengin İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Güleryüz Panorama 4 projesi bünyesinde 96 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yeşilyurt Mahallesi’nde inşa edildi. Güleryüz Panorama 4 projesi Ali Galip Erenoğlu Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Güleryüz Panorama 4 projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 103 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Güleryüz Panorama 4 projesindeki 2+1 konutlar 335 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 450 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 4+1 konutlar da 595 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Bahsi geçen projedeki 5+1 konutların fiyatları ise 750 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa çıkarılıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL