İhaleler Toki Haberleri

Gümüşhane Hasanbey Toki ihalesi yapılıyor

Gümüşhane İli, Merkez İlçesi,  Hasanbey Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Gümüşhane Hasanbey 2. Etap Toki Evleri projesinin ilahesi için geri sayım başladı. Toplu Konut projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut..

tasinmazhaber.com Gümüşhane Hasanbey Toki ihalesi yapılıyor

Gümüşhane İli, Merkez İlçesi,  Hasanbey Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Gümüşhane Hasanbey 2. Etap Toki Evleri projesinin ilahesi için geri sayım başladı. Toplu Konut projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa ettirilecektir. Peki Gümüşhane Hasanbey Toki ihalesi ne zaman yapılacaktır? Sorunun cevabına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Toki’den Gümüşhane Hasanbey’e 357 konut

Toplu Konut projesi ihalesi Gümüşhane İli Merkez İlçesi Hasanbey Mahallesi 2. etap 357 Konut 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet İlköğretim Okulu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi olarak yapılacaktır. Toplu Konut projesinde toplam 375 adet konut yer almaktadır. Ayrıca 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı tip daire seçeneklerine projede yer verilmesi beklenmektedir. Gümüşhane Hasanbey Toki Evleri projesinde yer alan konut blokları zemin kat + 4 normal katlı olması beklenmektedir. Veya zemin kat + 5 normal katlı olacak şekilde olması beklenmektedir. Projede konutların dışında ayrıca 1 adet ticaret merkezi ve 1 adet okul yer almaktadır.

Gümüşhane Hasanbey Toki ihalesi ne zaman?

Toplam 357 adet daireden meydana gelen Gümüşhane Merkez Hasanbey 2. Etap Toki Konutları projesinin ihale günü yaklaştı. Projenin ihalesi 31 Mayıs 2021 tarihinde Pazartesi günü gerçekleştirilecektir. İlahe Pazartesi günü Saat 14:00’da başlayacaktır. Gümüşhane İli Merkez İlçesi Hasanbey Mahallesi 2. etap 357 Konut 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet İlköğretim Okulu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşinde konutlar tünel kalıp sistemi ile gerçekleştirilecektir. 1 adet ticarethane ve ilk okul inşası ise konvansiyonel kalıp sistemi ile inşa edilecektir.

İhalesi yapılacak olan toplu konut projesinde 357 adet konut yer almaktadır. Ayrıca konutların dışında ticaret merkezi ve okul da yer almaktadır. Proje içerisinde ayrıca spor alanları oyun alanları, park alanları ve peyzaj alanları gibi alanlarında yer alması beklenmektedir. Toplu konut projesi açık ihale usulü ile ihale edilecektir. Proje ile ilgi sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer tesliminin yapılarak işe başlanması gerekmektedir. İşe başlanma tarihinden sonra 500 takvim gününde de işin bitirilmesi gerekmektedir. Söz konusu ihaleye katılmak için teklif edecekleri tutarın yüzde 3’ünden az olmamak kaydı ile belli bir tutarda geçici teminat vermeleri gerekmektedir.

Gümüşhane Merkez Hasanbey 2. Etap Toki Konutları projesi ile ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için 444 86 54 numaralı telefonu arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Toki Haberleri için tıklayınız….

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL