Proje Haberleri

Gümüşlük Vista Sunset fiyat listesi

Gümüşlük Vista Sunset projesi Muğla İli, Bodrum İlçesi, Gümüşlük’te yaşama kazandırıldı. Bahsi geçen konut projesi Derincam İnşaat firmasının imzası ile inşa edildi. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan..

tasinmazhaber.com Gümüşlük Vista Sunset fiyat listesi

Gümüşlük Vista Sunset projesi Muğla İli, Bodrum İlçesi, Gümüşlük’te yaşama kazandırıldı. Bahsi geçen konut projesi Derincam İnşaat firmasının imzası ile inşa edildi. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. 4 bin 240 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilen proje bünyesinde toplam 24 adet daire barındıracak şekilde hayata geçirildi.

Gümüşlük Vista Sunset nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Koyunbaba Mahallesi’nde inşa edildi. Gümüşlük Vista Sunset projesi Koyunbaba Mahallesi, 1441. Sokak Gümüşlük Bodrum / Muğla adresinde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Gümüşlük Vista Sunset projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 106 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Konut projesindeki 1+1 tip daireler 1 milyon TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Söz konusu projede yer alan 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 1 milyon 700 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan dairelerin tamamı hemen teslim durumunda alıcısının beğenisine sunuluyor.

Proje hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0533 383 25 62 numaralı telefonu arayıp bilgi alabilirler.

Kampanyalı projelere göz atmak için tıklayınız.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL