Gümüşyaka Evleri nerede

Google Haberlere Abone Ol

İzmir şehrinin Bayraklı ilçesinde Gümüşyaka Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Kalender İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar beş katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 30 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Naldöken Mahallesi’nde inşa edildi. Gümüşyaka Evleri projesi konum olarak da ilgi gören bir lokasyonda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Gümüşyaka Evleri projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 60 metrekare ile 145 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Gümüşyaka Evleri projesindeki 1+1 konutlar 230 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 375 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın