Halis Karaca Homes fiyat

Tokat’ın merkez bölgesinde Halis Karaca Homes projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Kardeşler İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar on iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Halis Karaca Homes projesi bünyesinde 208 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Halis Karaca Homes projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 120 metrekare ile 172 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Halis Karaca Homes projesindeki 2+1 konutlar 195 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 265 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 4+1 konutlar 315 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Semerkant Mahallesi’nde inşa edildi. Halis Karaca Homes projesi GOP Bulvarı’nda yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

Bir Cevap Yazın