Proje Haberleri

Has-El Sembol projesi satışa sunuldu

Has-El İnşaat firması tarafından Kahramanmaraş İli, Onikişubat İlçesi, Vadi Mahallesi’nde hayata geçirilen Has-El Sembol projesinde satışlar başladı. Projede inşaat çalışmaları ise başlamış durumda. Proje özellikleri neler? Vadi Mahallesi, Tekerek yolu..

tasinmazhaber.com Has-El Sembol projesi satışa sunuldu

Has-El İnşaat firması tarafından Kahramanmaraş İli, Onikişubat İlçesi, Vadi Mahallesi’nde hayata geçirilen Has-El Sembol projesinde satışlar başladı. Projede inşaat çalışmaları ise başlamış durumda.

Proje özellikleri neler?

Vadi Mahallesi, Tekerek yolu ana cadde üzerinde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilen projede toplam 42 adet daire yer alıyor. 11 katlı 2 bloktan meydana gelen projede dairelerin dışında ayrıca 10 adet işyeri de yer alıyor.

Has-El Sembol projesinde yer alan dairelerin tamamı 4+1 tip dairelerden meydana geliyor. Projedeki 4+1 tip dairelerin alanları ise brüt 309 metrekare, net olarak ise 223 metrekare olarak olarak tasarlandı.

Has-El Sembol fiyatları ne kadar?

Projede yer alan 4+1 tip dairelerin satışları devam ederken projenin 10. katında yer alan dairenin fiyatı 990 bin TL olarak belirtilmiş durumda.

Projede yer alan 192 metrekare büyüklüğe sahip dükkan fiyatı ise 2 milyon 400 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Proje nerede yer alıyor?

Proje Vadi Mahallesi, Bahçeci Hoca Bulvarı, Onikişubat / Kahramanmaraş adresinde yer alıyor.

Tel: 0344 223 38 60

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL