Proje Haberleri

Hasan Gültekin Residence satılık daire fiyatları ne kadardır?

Hasan Gültekin Residence konutları 1 + 1, 2 + 1 ve 3 + 1 odaya sayısı seçeneklerine sahiptir. Akıllı ev sistemi ile uyumlu olarak inşa edilen bu konutlarda hırsız alarmı,..

tasinmazhaber.com Hasan Gültekin Residence satılık daire fiyatları ne kadardır?

Hasan Gültekin Residence konutları 1 + 1, 2 + 1 ve 3 + 1 odaya sayısı seçeneklerine sahiptir. Akıllı ev sistemi ile uyumlu olarak inşa edilen bu konutlarda hırsız alarmı, yangın alarmı, yalıtım özellikleri ve internet altyapısı mevcuttur. Ayrıca dairelerin laminant, seramik ve parke zemin malzemeleri çok kalitelidir. Görüntülü diyafon, spot aydınlatmalar ve kablo TV altyapısı da diğer detaylardandır. Site içindeki güvenlik hizmeti, kapıcı hizmeti, çocuk parkı, otopark ve açık yüzme havuzu dikkat çekicidir. Bununla birlikte dairelerin ve site alanının inşasında 1. sınıf malzemeler kullanılmıştır.

Satışa çıkmış olan daire seçenekleri, sahip oldukları fiyatlara göre şunlardır:

  • 1 + 1 Odalı daire seçenekleri

Brüt 65 metrekare – Net 50 metrekare: 600 bin TL

  • 2 + 1 Odalı daire seçenekleri

Brüt 110 metrekare – Net 90 metrekare: 1 milyon 200 bin TL

Brüt 125 metrekare – Net 105 metrekare: 1 milyon 100 bin – 1 milyon 200 bin + TL

  • 3 + 1 Odalı daire seçenekleri

Brüt 178 metrekare – Net 160 metrekare: 1 milyon 700 bin TL

Brüt 194 metrekare – Net 165 metrekare: 1 milyon 700 bin + TL

Proje alanı nerededir?

Mavişehir Yapı’nın bu projesi, İzmir – Karşıyaka’da bulunan Yalı Mahallesi’nde hayata geçmektedir. Caher Dudayev Bulvarı yakınlarındaki site, sahil bölgesine oldukça yakın mesafededir. Ayrıca bu civarda pek çok eğitim kurumu mevcuttur. Örneğin Mehmet Mavişehir Ortaokulu, Hikmet Kaşerci Ortaokulu, Özel Doğa Okulları, Karşıyaka Atakent Anadolu Lisesi bunlardandır. Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, Özel Net Göz Tıp Merkezi ve Özel Metropol Tıp Merkezi de aynı bölgededir.

Hasan Gültekin Residence projesi hakkında detaylı bilgi

Bu proje pek çok önemli detaya sahiptir. Burada söz edilenler dışındaki diğer detaylara ulaşmak için firma ile irtibat kurmak gerekir. Hasan Gültekin Residence projesine dair detaylı bilgi için;

·       0 533 38 07 76

numarasına ulaşılmalıdır.

Anasayfaya dönmek ve diğer emlak haberlerini takip etmek için TIKLAYINIZ.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL