Proje Haberleri

Hasanağa Troya Park Evleri özel fırsatlarla satışta

Bursa Nilüfer konut projesi Uzgören Kimya İnşaat Firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Kızılcıklı Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Hasanağa Troya Park Evleri konut projesinde daire satışları özel..

tasinmazhaber.com Hasanağa Troya Park Evleri özel fırsatlarla satışta

Bursa Nilüfer konut projesi Uzgören Kimya İnşaat Firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Kızılcıklı Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Hasanağa Troya Park Evleri konut projesinde daire satışları özel fırsatlarla devam etmektedir. Konut projesinde yer alan daire tipleri neler? Dairelerin büyüklükleri ne kadar? Daire fiyatları ne kadar? Gibi bütün sorulara haberimizin devamında yanıt bulabilirsiniz.

Proje özellikleri nelerdir?

Konut projesi Nilüfer Kızılcıklı Mahallesi üzerinde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Arsa üzerinde yükselmekte olan konut projesi 4 bloktan meydana gelmektedir. Konut projesinin yükseldiği site içerisinde spor salonu, kafeterya, açık havuz gibi sosyal olanaklar mevcuttur. Aynı zamanda sitede 7/24 güvenlik, kapıcı, kamera sistemi gibi hizmetler de sunulmaktadır. Daire içlerinde vestiyer, giyinme odası, ebeveyn banyosu, görüntülü diafon, ankastre set gibi donanımlar da mevcuttur.

4 adet bloktan meydana gelen Hasanağa Troya Park Evleri konut projesinde dört tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. Bu daireler 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tip dairelerden oluşmaktadır. Aynı zamanda dairelerin büyüklükleri; 2+1 tip daireler 90-100 metrekare, 3+1 daireler 120-135 metrekare, 4+1 daireler ise 190-210 metrekare, 5+1 daireler ise 245-280 metrekareden oluşmaktadır. Proje toplam 72 adet özel daireden meydana gelmektedir.

Hasanağa Troya Park Evleri fiyatları ne kadar?

Bursa konut projesinde yer alan konutlar, 0,99 faiz oranı ile satışa sunulmaktadır. Projede yer alan dairelerin fiyatları 700 bin TL’den başlamaktadır.

Büyüklükleri 100 metrekare 2,5+1 tip daireler 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

135 metrekare büyüklüğe sahip olan 3,5+1 daireler 800 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Brüt 280 metrekare alana sahip olan 5+1 daireler 1 milyon 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Ayrıca daire satışlarında 120 aya varan vade fırsatları da bulunmaktadır. Projenin Aralık 2021 tarihinde teslim edilmesi planlanmaktadır.

Proje nerede yer alıyor?

Konut projesi, Kızılcıklı Mahallesinde yer almaktadır. Ayrıca hastane, şehir merkezi, üniversite, cami, semt pazarı, otobüs durağı, minibüs gibi noktalara yakın mesafededir.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0224 241 21 00 ve 0543 899 17 80 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL